مایکروسافت ممکن است کیبورد های تاچ سرفیس را برای آیپد تولید کند

مایکروسافت ممکن است کیبورد های تاچ سرفیس را برای آیپد تولید کند

تا پیش از این در زمان معرفی و عرضه محصولات قدیمی سرفیس نظیر سرفیس RT، کیبورد تاچ هم به صورتی اختصاصی عرضه می شدند. این در حالی بود که مایکروسافت از زمان معرفی و عرضه سرفیس پرو 3 به بعد محصول جانبی شبیه به آن را تولید نکرد. این درحالی است که اخیرا شواهدی در مورد عرضه کیبورد های تاچ جدید از طرف مایکروسافت منتشر شده اند؛ ابیته با این تفاوت که این محصولات برای آیپد و به احتمال زیاد برای آیپد پرو ها عرضه میشوند. به نظر میرسد که مایکروسافت بار دیگر تصمیم دارد تا به سمت تولید و عرضه محصولاتی مشابه رو بیاورد.

اخیر مایکروسافت یک سند جدید در مورد نحوه صحیح انتقال باتری های لیتیومی در دستگاه های مختلف منتشر کرده که در آن نام یک محصول جدید به چشم میخورد. این محصول جدید با شماره مدل 1719 شناخته میشود و طبق ادعای مایکروسافت یک محصول جانبی با کاربری تاچ برای آیپد است. نام این محصول iPad Touch Cover بوده و طبق ادعای این سند 0.814 وات ساعت مصرف آن از هر سلول باتری است.

تا پیش از این نیز مایکروسافت اقدام به تولید کیبورد و لوازم جانبی برای دستگاه های مختلف کرده بود. مایکروسافت تا به امروز کیبورد هایی برای اتصال و کاربری بین دستگاهی، نظیر ویندوز، اندروید، و مک تولید کرده بود. اما این اولین باری است که یک محصول اختصاصی برای آیپد های اپل میسازد.

مایکروسافت در حالی تصمیم به ساخت لوازم جانبی برای آیپد گرفته که سری آیپد پرو جزو مهم ترین رقبای محصولات سرفیس به شما میایند.

دیدگاهتان را بنویسید