مایکروسافت سعی دارد نسخه LTE سرفیس 3 را در کشورهای مختلف عرضه کند.

مایکروسافت سعی دارد نسخه LTE سرفیس 3 را در کشورهای مختلف عرضه کند.

شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که محصول تازه عرضه شدۀ آنها، سرفیس 3 را در نسخه LTE 4G برای کشور های مختلف عرضه خواهد کرد. البته این نسخه جدید از سرفیس 3 چند هفته پیش در ژاپن برای اولین بار ارائه شده بود. اما حالا مایکروسافت سعی دارد تا این محصول را برای کسانی که نیاز به دسترسی شبکه داده با سرعت بالا دارند، ارائه دهد. در حال حاضر پس از کشور ژاپن این نسخه سرفیس برای کشورهای آلمان و انگلستان نیز عرضه شده است و مایکروسافت سعی دارد در آینده ای نه چندان دور این محصول را در کشورهای اسپانیا و فرانسه نیز عرضه کند.

 

به گزارش وبسایت رسمی این کمپانی؛ مایکروسافت سعی دارد تا با ارائه نسخه جدید تبلت های قدرتمند خود به همراه پشتیبانی از شبکه 4G گام مهمی رابرای بهبود عملکرد این دستگاه بردارند تا این دستگاه برای کارهای تجاری و مهم که نیاز شدید به اینترنت همراه دارند عملکردی بهتر از گذشته داشته باشد. مدیران مایکروسافت در ارائه این نسخه از سرفیس همچنین اضافه کردند که این کار تنها برای افزایش فرصت های بیشتر برای محصولات مایکروسافت انجام گرفته است.

 

نسخه LTE 4G سرفیس 3 با سیستم عامل ویندوز 8.1 عرضه میشود که در آینده ای نه چندان دور پس از ارائه ویندوز 10 در ماه جولای سال جاری، قابل ارتقا به نسخه جدید ویندوز است.

دیدگاهتان را بنویسید