مایکروسافت در حال بررسی شکستن نمایشگر سرفیس لپ تاپ است

شکستن نمایشگر سرفیس مبتنی بر ARM

شرکت مایکروسافت اعلام کرده که شکستن نمایشگر سرفیس لپ تاپ 3 را مورد بررسی قرار می‌دهد و به زودی نتیجه این مسئله را در بخش خدمات پس از فروش خود اعلام می‌کند.

تعداد کمی از خریداران سرفیس لپ تاپ 3 اعلام کرده که در زمان خرید این محصولات، متوجه شده‌اند که این محصولات با نمایشگر شکسته به فروش رسیده‌اند. علاوه بر این، تعدادی از کاربران اعلام کرده‌اند که شکستگی نمایشگر سرفیس لپ تاپ 3  در لحظه باز کردن دستگاه از جعبه معلوم نشده است و  مدتی پس از آن متوجه این موضوع شده‌اند که بخش خدمات پس از فروش رسمی شرکت مایکروسافت پاسخگوی آن‌ها نبوده است.

دسته سومی از کاربران نیز اعلام کرده‌اند که برخی از سرفیس لپ تاپ‌های سری 3 به راحتی مشکند. گزارش یکی از کاربران حاکی از آن است که سرفیس لپ تاپ 3 تنها با یک فشار کوچک در زمان بسته شدن با شکستگی نمایشگر مواجه می‌شود.

شکستن نمایشگر سرفیس لپ تاپ یکی از مشکلاتی است که بسیاری از کاربران نسخه‌های متفاوت این سری از محصولات با مواجه بوده‌اند. شرکت مایکروسافت اعلام کرده که این مسئله را به زودی بررسی می‌کند و از طریق بخش خدمات پس از فروش رسمی خود اقدام به عرضه راهکاری برای آن می‌کند. این شرکت تأکید کرده که این مشکل تنها برای برخی از کاربران سرفیس لپ تاپ 3 ایجاد شده است و حالت عمومی در میان این دستگاه‌ها ندارد. بر این اساس شرکت مایکروسافت احتمالاً در آینده نزدیک راهکاری جدید برای برطرف سازی این مشکل آماده عرضه خواهد کرد و از طریق فروشگاه‌های رسمی خود خدمات ویژه‌ای را به کاربران ارائه می‌دهد.

مایکروسافت در حال حاضر در حال بررسی و پیدا کردن ریشه این مشکل است و در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از آن را آماده عرضه می‌کند تا کاربران به صورت شفاف در مورد این محصول اطلاعات کافی را داشته باشند.

2 دیدگاه دربارهٔ «مایکروسافت در حال بررسی شکستن نمایشگر سرفیس لپ تاپ است»

  1. سلام شکستن نمایشگر روی cpu تاثیر دارد

  2. سلام شکستن نمایشگر روی cpu تاثیر دارد و میتواند مشکل ساز باشد

دیدگاهتان را بنویسید