مایکروسافت در تلاش برای توسعه نسخه مخصوص آفیس برای خانواده سرفیس

مایکروسافت در تلاش برای توسعه نسخه مخصوص آفیس برای خانواده سرفیس

مایکروسافت در تلاش است تا تیمی از توسعه دهندگان را برای تولید و بازطراحی بسته نرم افزاری آفیس، مخصوص خانواده سرفیس جمع آوری کند. هرچند که از زمان معرفی سرفیس پرو 2 و پرو 3 با پردازنده های قدرتمند سری Core i اینتل، دارندگان محصولات سرفیس میتوانستند از نسخه کامل بسته نرم افزاری آفیس استفاده کنند، و همچنان نیز به نظر میرسد که مجموعه آفیس به صورت کامل و با بهترین کاربری ممکن در سرفیس پشتیبانی میشود، اما با این حال نیز مایکروسافت قصد دارد تا آفیس را با بهترین کاربری ممکن برای سرفیس توسعه دهد. تلاش اصلی مایکروسافت برخلاف تصور عموم، باز طراحی آفیس با رابط کاربری جدید نیست؛ بلکه مایکروسافت در تلاش است تا آفیس را برای پشتیبانی بهتر از سخت افزار سرفیس باز تولید کند.
بر همین اساس مایکروسافت با انتشار یک ویدیو، ایده اصلی که از این کار دارد را به تصویر کشیده است که دارای محیطی بسیار کاملتر برای کار با آفیس در محصولات خانواده سرفیس است. مهمترین تلاش مایکروسافت در عین حال تولید بسته آفیس با کارکرد بهتر برای صفحه نمایش لمسی در ویندوز است که برای سرفیس پرو3 و پرو4، سرفیس بوک و سرفیس استودیو و حتی سرفیس هاب طراحی خواهد شد.
مایکروسافت قصد دارد در آینده ای نزدیک این بسته نرم افزاری را در شهر های نیویورک، سان فرانسیسکو، شیکاگو، لس آنجلس، مونیخ و لندن برای اولین بار ارائه دهد و در صورت موفقیت، آن را به صورت جهانی برای تمام کاربران ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.