مایکروسافت تاریخ عرضه هدست های واقعیت ترکیبی را در نمایشگاه IFA اعلام کرد

مایکروسافت تاریخ عرضه هدست های واقعیت ترکیبی را در نمایشگاه IFA اعلام کرد

ساخته، در نمایشگاه IFA 2017 رونمایی کرده است. این شرکت به تازگی تاریخ دقیق عرضه و فروش این محصولات را اعلام کرده است. هدست های واقعیت ترکیبی مایکروسافت قرار است در تاریخ هفدهم اکتبر همزمان با عرضه آپدیت پاییزی سازندگان ویندوز 10 آماده فروش خواهد شد.
قیمت ارزان ترین مدل این هدست ها قرار است از 299 دلار که با همکاری ایسر ساخته شده شروع شود. نسخه میان رده این هدست با همکاری مایکروسافت و اچ پی تولید شده که 450 دلار قیمت دارد و دارای کنترلرهای حرکتی خواهد بود. علاوه بر این نسخه گران قیمت تر این محصول با همکاری مایکروسافت، دل و لنوو تولید شده که 349 دلار قیمت گذاری شده است.
مایکروسافت همچنین با همکاری ایسوس مدل دیگری از این هدست های واقعیت مجازی را تولید کرده که قرار است تا بهار 2018 آماده عرضه و فروش شوند. هدست تولید شده با همکاری ایسوس گران قیمت ترین هدست این مجموعه خواهد بود که با قیمت 535 دلار عرضه خواهد شد. این هدست در حال حاضر در کنفرانس IFA 2017 در کنار دیگر هدست های مایکروسافت رونمایی شده است.
هدست های واقیعت مجازی مایکروسافت که در IFA 2017 معرفی شدند قرار است تجربه استفاده مشابه Oculus Touch را به همراه واقعیت مجازی گسترده عرضه کنند. این هدست ها قرار است با اپلیکیشن های یونیورسال موجود در ویندوز استور سازگار شوند. مایکروسافت همچنین تصمیم دارد تا به زودی از این هدست ها در بازی های رایانه ای استفاده کند. به همین جهت مایکروسافت با همکاری استیم قرار است این هدست ها را سازگار با بازی های موجود در SteamVR کنند. این در حالی است که از همین حالا مایکروسافت در تلاش برای عرضه سری بازی های مبتنی بر واقعیت مجازی سازگار با این هدست ها در استور ویندوز 10 است.

دیدگاهتان را بنویسید