مایکروسافت به دنبال جنجالی دیگر: به احتمال خیلی زیاد سرفیس پرو 5 تا دو هفته دیگر معرفی میشود

مایکروسافت به دنبال جنجالی دیگر: به احتمال خیلی زیاد سرفیس پرو 5 تا دو هفته دیگر معرفی میشود

تنها یک هفته از کنفرانس دوم می میگذرد که در آن مایکروسافت، محصولات جدیدش را در حوزه آموزش ارائه داد. در این کنفرانس محصولات جدید آموزشی شامل کاربرد جدید هلولنز برای بهبود سیستم آموزش، نسخه جدید سیستم عامل مایکروسافت با نام Windows 10 s و معرفی یک لپ تاپ دانشجویی با نام سرفیس لپ تاپ معرفی شدند.
اما هنوز چند روز از این رویداد نگذشته بود که مایکروسافت اعلام کرد که در تاریخ 23 می، قصد دارد تا در شهر شانگهای، محصولات جدیدی به دنیا معرفی کند. این خبر به محض انتشار سروصدای زیادی در دنیا فن آوری به راه انداخت و دوباره مثل همیشه شایعات و اخبار مختلف در مورد آن پخش شد.
با اینکه هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این کنفرانس پخش نشده؛ اما یکی از منابع آگاه مایکروسافت به خبرگذاری Theverge اطلاع داده که به احتمال زیاد محصولات سخت افزاری جدیدی در راه خواهد بود.
این منبع اذعان کرده که طرفداران مایکروسافت باید منتظر محصولات سخت افزاری جدیدی باشند. اما از طرف دیگر آنچه که باعث جنجالی بزرگ در حوزه خبر های مایکروسافت شد، توییت Panos Panay مدیر بخش سازندگان سرفیس است که در آن با هشتگ سرفیس؛ به رویداد شانگهای اشاره کرده
او در توییت خود نوشت:
شما را در شانگهای در تاریخ 23 می خواهیم دید:
See you in Shanghai. May 23. #MicrosoftEvent #Surface pic.twitter.com/vzcK9MqIpf
— Panos Panay (@panos_panay) May 5, 2017

این توییت باعث سروصدای بزرگی در مورد محصولات حوزه سرفیس شد که به احتمال خیلی زیاد محصول سخت افزاری که قرار است در 23 می معرفی شود، سرفیس پرو 5 خواهد بود. علاوه بر این هنوز در مورد جزییات سرفیس پرو 5 اطلاعاتی در دست نیست اما انتظار میرود سرفیس پرو 5 مجهز به نسل جدید پردازنده های Intel با نام کیبی لیک شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید