مایکروسافت بهینه سازی های لازم برای اجرای بازی را در آپدیت پاییزی انجام داد

مایکروسافت بهینه سازی های لازم برای اجرای بازی را در آپدیت پاییزی انجام داد

تا پیش از این برخی از گیمر هایی که از آپدیت Creators ویندوز 10 استفاده میکرده اند، با مشکلاتی مربوط به بهینه سازی و بازدهی منابع سخت افزاری مواجه شده بودند. در این میان گزارش ها در مورد افت فریم ریت بازی ها در آپدیت Creators ویندوز 10 بسیار بیشتر بود که باعث شکایت بسیاری از کاربران از ابتدای ماه آوریل شده بود. بازی هایی نظیر Overwatch، Battlefield 1 وRocket League جزو آن دسته از بازی هایی هستند که تاکنون مشکل بازدهی در آنها بیشتر نمایان شده است
اما حالا به نظر میرسد که مایکروسافت پس از چندین ماه گزارش ها و شکایات کاربران، در آپدیت جدید پاییزی، قصد رفع مشکلات بوجود آمده را دارد. بر همین اساس مایکروسافت اخیرا اعلام کرده که آپدیت سازندگان ویندوز 10 دارای باگ هایی شناخته شده در زمینه فریم ریت بازی های در حال اجرا بوده است و ” منابعی متعدد و متفاوت ” باعث بوجود آمدن آنها شده است. به همین دلیل مایکروسافت به تازگی اعلام کرده با شناخت و اطلاع از این مشکلات، تصمیم به رفع آنها در آپدیت سازندگان پاییزی دارد.
تیم مهندسی مایکروسافت نیز در پیامی از فیدبک های ارائه شده توسط کاربران تشکر کرده و اعلام داشته که مایکروسافت در حال حاضر در مرحله آنالیز مشکلات بوجود آمده است قرار دارد تا آنها را در آپدیت بعدی حل کنند. بر همین اساس، تیم مهندسین مایکروسافت اعلام کرده که در بیلد 16273 به بعد، مشکلات بوجود آمده مربوط به فریم ریت بازی ها برای کاربران اینسایدر حل خواهد شد.
کاربران عمومی ویندوز 10 نیز میتوانند پس از عرضه عمومی آپدیت Fall Creators بازی ها را با بازدهی بهتری با استفاده از منابع سخت افزاری بیشتر اجرا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید