مایکروسافت برچسب جدیدی را برای اپلیکیشن‌های استور در نظر گرفت

مایکروسافت برچسب جدیدی را برای اپلیکیشن‌های استور در نظر گرفت

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا با اعمال تغییرات ویژه، استور اختصاصی ویندوز 10 را برای ارائه اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مختلف بهینه‌تر کند.

بر همین اساس، مایکروسافت استور از این پس از روشی جدید برای نشان دادن اطلاعات مربوط به محصولات نرم افزاری مختلف ارائه شده، استفاده می‌کند. در این روش، مایکروسافت استور مجهز به یک برچسب جدید برای نشان دادن اطلاعات بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها در وب سایت‌های دیگر شده است تا توسعه دهندگان بتوانند از طریق آن، لینک کامل اپلیکیشن یا بازی مورد نظر خود را در وب سایت رسمی و اختصاصی آن قرار دهند.

این برچسب پس از ساخت، قابل استفاده در وب سایت‌های دیگر خواهد بود و توسعه دهندگان می‌توانند پس از معرفی محصول نرم افزاری خود در وب سایت رسمی، لینک مایکروسافت استور را با برچسب جدید به کاربران نشان دهند. کاربران نیز با مشاهده این برچسب می‌توانند به اطلاعات ابتدایی و مهم اپلیکیشن یاد شده، نظیر قیمت، رتبه بندی کاربران و همچنین رتبه بندی مایکروسافت برای آن اپلیکیشن مخصوص دسترسی داشته باشند.

کاربران پس از کلیک کردن روی دکمه پایینی این برچسب، به صورت خودکار به صفحه رسمی اپلیکیشن یا بازی مورد نظر در مایکروسافت استور هدایت می‌شوند تا مستقیماً بتوانند آن را دانلود و سپس روی دستگاه خود نصب کنند.

مایکروسافت فعلاً این برچسب را برای استور اختصاصی مایکروسافت آماده عرضه کرده است. با این حال این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده‌ای نزدیک، آن را برای عرضه در استور ایکس باکس وان نیز آماده کند. بر همین اساس پیش بینی می‌شود تا این برچسب برای ایکس باکس وان در آپدیت‌های بعدی این کنسول ارائه شود.

توسعه دهندگان نیز از همین حالا می‌توانند با مراجعه به این لینک در وب سایت رسمی شرکت مایکروسافت، برچسب‌های ویژه خود برای قرار دادن در وب سایت‌های دیگر دریافت کنند. پس از ساخت و دریافت این برچسب توسعه دهنده اپلیکیشن‌ها می‌توانند از آن برای ارجاع به لینک دانلود و نصب اپلیکیشن‌ها در مایکروسافت استور استفاده کنند.

مایکروسافت برچسب جدیدی را برای اپلیکیشن‌های استور در نظر گرفت

دیدگاهتان را بنویسید