مایکروسافت اسپیکر سرفیس را در سال 2020 تقویت می‌کند

مایکروسافت اسپیکر سرفیس را در سال 2020 تقویت می‌کند

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در سال 2020 میلادی اسپیکر سرفیس را تقویت کند تا قدرت پخش صدای آن‌ها نسبت به نسل‌های گذشته افزایش پیدا کند.

بر اساس گزارش منتشر شده از مجله اینترنتی فوربس، تیم تحقیق و توسعه مایکروسافت در حال بررسی و تست قابلیت‌ها و امکاناتی ویژه هستند تا از آن طریق بتوانند اسپیکر سرفیس و قدرت پخش صدای آن‌ها را تقویت کند.

مایکروسافت از همین حالا سندهایی جدید را در مورد بسته‌های رزونانسی قابل گسترش در دستگاه‌های الکترونیکی منتشر کرده است و طی آن توضیح داده است که استفاده از روش جدید می‌تواند اسپیکرهای کامپکت و فشرده تعبیه شده در سری محصولات سرفیس را تقویت کند تا این محصولات قدرت و شدت صدای بیشتری نسبت به نسل‌های پیشین داشته باشند.

مایکروسافت همچنین در این سند توضیح داده است که سری محصولات سرفیس به دلیل طراحی فشرده و خاص خود، نمی‌توانند حاوی اسپیکرهای بزرگ‌تری نسبت به کامپیوترهای ویندوزی دیگر باشند، بر این اساس، اسپیکرهای تعبیه شده در این دستگاه‌ها باید با استفاده از روش‌های دیگر تقویت شوند تا کاربری و شدت صدای آن‌ها افزایش پیدا کند.

مایکروسافت در حال حاضر توضیحات ارائه شده در این سند را در قالب یک پتنت به ثبت رسانده است و در تلاش است تا این ایده‌های جدید را در نسل جدید دستگاه‌های خود مورد تست و بررسی قرار دهد. در صورت موفقیت آمیز بودن این تست‌ها، شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا این محصولات را به صورت انبوه آماده تولید و در نهایت آماده عرضه به بازار کند.

در صورت موفقیت آمیز بودن این تست‌ها، شرکت مایکروسافت احتمالاً در طراحی سرفیس لپ تاپ 4 و سرفیس پرو 8 از این ایده برای بهبود روند کاربری و قدرت پخش صدای محصولات خود استفاده خواهد کرد. گفتنی است که مایکروسافت به احتمال زیاد طبق رسم هر ساله خود، محصولات مبتنی بر اسپیکرهای جدید و این ایده منحصر به فرد را در جریان کنفرانس اکتبر خود آماده معرفی و عرضه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید