مایکروسافت احتمالا ساعت هوشمند خود را تا چند هفته‌ی دیگر معرفی خواهد کرد

مایکروسافت احتمالا ساعت هوشمند خود را تا چند هفته‌ی دیگر معرفی خواهد کرد

بنا بر گزارشی که به تازگی بدست آمده، مایکروسافت در تلاش است تا چند هفته‌ی دیگر از یک ساعت هوشمند پرده‌برداری کند. مایکروسافت هنوز محصول خاصی در حوزه‌ی ابزارهای پوشیدنی ارائه نکرده اما به نظر می‌رسد ردموندی‌ها تصمیم ندارند از این بازار نیز عقب بمانند.

بر اساس این گزارش، ساعت هوشمند مایکروسافت از قابلیت‌های رهگیری وضعیت سلامت و تناسب اندام برخوردار خواهد بود که تشخیص ضربان قلب نیز از آن جمله است. همچنین گفته می‌شود که ساعت هوشمند مایکروسافت تنها منحصر به سیستم‌عامل ویندوز فون نبوده و این شرکت سازگاری با سایر پلتفرم‌های موبایل را نیز برای آن در نظر گرفته است.

البته این نخستین باری نیست که صحبت‌هایی در خصوص ابزار پوشیدنی مایکروسافت به گوش می‌رسد. گزارش‌ها در خصوص ساعت مایکروسافت از اواسط سال 2013 آغاز شد و پس از آن نیز اطلاعاتی بدست آمد که مدعی تمرکز ساعت هوشمند مایکروسافت بر قابلیت‌های مرتبط با حوزه‌ی سلامت بود. افزون بر این، گفته‌هایی نیز وجود دارد که بر اساس آن‌ها ابزار پوشیدنی مایکروسافت برخلاف سایر پوشیدنی‌هایی که توسط شرکت‌های مطرح حوزه‌ی فناوری ارائه شده، بیش از آنکه یک ساعت محسوب شود به دستبند هوشمندی نظیر FitBit شباهت خواهد داشت.

در هر صورت اگر با معرفی قریب‌الوقوع ابزار پوشیدنی مایکروسافت روبرو باشیم، احتمالا بزودی شاهد بدست آمدن اطلاعات کامل‌تری در خصوص آن خواهیم بود.

منبع:www.zoomit.ir

دیدگاهتان را بنویسید