مایکروسافت احتمالاً نسل جدید ماوس و کیبورد سرفیس را امسال رونمایی می‌کند

مایکروسافت احتمالاً نسل جدید ماوس و کیبورد سرفیس را امسال رونمایی می‌کند

شرکت مایکروسافت به احتمال زیاد تصمیم دارد تا از نسل جدید ماوس و کیبورد سرفیس در جریان کنفرانس سال جاری خود رونمایی کند.

مایکروسافت به تازگی اطلاعاتی از نسل جدید ماوس و کیبورد سرفیس نسل جدید را در وزارت ارتباط آمریکا FCC به ثبت رسانده است. این محصولات جدید با شماره مدل 1898 برای کیبورد سرفیس و 1929 برای ماوس سرفیس را در سازمان FCC به ثبت رسانده است.

مایکروسافت تصمیم دارد تا کنفرانس جدید خود را در روز دوم اکتبر سال جاری میلادی در شهر نیویورک برگزار می‌کند که به احتمال زیاد از این دو محصول جانبی جدید نیز رونمایی خواهد کرد.

بررسی‌های اولیه از سند منتشر شده مایکروسافت حاکی از آن است که نسل جدید ماوس و کیبورد سرفیس قرار است با تمامی دستگاه‌های سخت افزاری تولید شده توسط مایکروسافت تحت برند سرفیس سازگار باشد. این دستگاه‌ها با پشتیبانی از ارتباط بی‌سیم بلوتوث و شارژ باتری از طریق درگاه یو اس بی تایپ سی در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

این محصولات قرار است به صورت پیش‌فرض در بسته بندی نسل جدید سرفیس استودیو آماده عرضه به بازار شوند، این در حالی است که کاربران دستگاه‌های دیگر، نظیر سرفیس پرو و سرفیس بوک نیز می‌توانند این محصولات را برای استفاده در میز کار خود نیز تهیه کنند.

بر اساس این مسائل، می‌توان پیش بینی کرد که کیبورد و ماوس سرفیس جدید قرار است برای تمامی دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 سازگار باشند با این حال مایکروسافت امکانات ویژه‌ای را برای استفاده از این محصولات در دستگاه‌های سرفیس جدید در نظر گرفته است.

مایکروسافت در طول رویداد مهر ماه خود تصمیم دارد تا از محصولات جدیدی از خانواده سرفیس رونمایی کند که ماوس و کیبورد جدید، از جمله مهم‌ترین ابزارهای جانبی در آن به حساب میاید. بررسی‌های دیگر حاکی از آن است که مایکروسافت در جریان این رویداد از نسل جدید سرفیس دایل نیز رونمایی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید