مایکروسافت آپدیت بهینه‌سازی سرفیس پرو ایکس SQ1 و SQ2 را منتشر کرد

مایکروسافت آپدیت بهینه‌سازی سرفیس پرو ایکس SQ1 و SQ2 را منتشر کرد

شرکت مایکروسافت فرایند آماده سازی و عرضه آپدیت بهینه‌سازی سرفیس پرو ایکس SQ1 و SQ2 را آغاز کرده است و کاربران می‌توانند این به روز رسانی‌ها را از همین حالا دریافت کنند.

این به روز رسانی‌ها که برای هر دو سرفیس پرو ایکس SQ1 و SQ2 منتشر شده روند کاربری بخش‌های سخت‌افزاری مختلف را برطرف می‌کند. پس از نصب این به روز رسانی کاربران امکان دسترسی به سرفیس داک را به صورت بهینه‌تر خواهند داشت. کاربران این دستگاه‌ها از این پس می‌توانند سرفیس داک ۲ را به دستگاه‌های خود متصل کرده و به صورت سریع‌تر و بدون محدودیت‌های پیشین دستگاه‌ّهای جانبی نظیر مانیتور و هاردهای اکسترنال را به دستگاه‌ متصل کنند.

علاوه بر این اپدیت‌های درایور باعث می‌شود تا روند استفاده از مودم LTE در نسخه‌های مبتنی بر شبکه‌های همراه بهینه‌سازی شود. مایکروسافت در این نسخه برخی از کانال‌ها و فرکانس‌های شبکه LTE را در سرفیس پرو ایکس بهینه‌سازی کرده است تا امکان ارتباط پایدار و البته پرسرعت‌تر را برای کاربران این دستگاه‌ها فراهم بیاورد. بهینه سازی جدید باعث می شود تا تاخیر در دریافت پیامک‌های مختلف در سرفیس پرو ایکس برطرف شود و دیگر در این زمینه مشکلی وجود نداشته باشد.

دیگر بهینه‌سازی در این نسخه مربوط به سرفیس پن است که باعث می‌شود تا کاربران دیگر تاخیر در واکنش نمایشگر به حرکات سرفیس پن را متوجه نشوند و سرعت اتصال دستگاه و قلم استایلوس سریع تر شود.

 

برای دانلود و نصب این نسخه از به روز رسانی فریم ویر روی سرفیس پرو ایکس SQ1 و SQ2 کافی است کاربران دستگاه را به اینترنت متصل کنند و از آن طریق اقدام به نصب به روز رسانی کنند. در صورتی که به روز رسانی به صورت خودکار نصب نشد، پس از اطمینان از اتصال به اینترنت پر سرعت کاربران می‌توانند به بخش Windows Update رفته و این به روز رسانی را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید