قیمت سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 6 مشخص شد

قیمت سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 6 مشخص شد

تنها سه روز تا شروع رویداد جدید شرکت مایکروسافت برای معرفی و عرضه سری محصولات حدید سرفیس باقی مانده است و حالا تحلیلگران ادعا کرده‌اند که به اطلاعاتی در مورد قیمت سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 6 دست پیدا کرده‌اند.

بر اساس ادعای اخیر وب سایت Winfuture مایکروسافت تصمیم دارد تا محصولات جدید خود را با همان قیمت محصولات سال گذشته آماده عرضه به بازار کند. بر همین اساس، قیمت دلاری سرفیس بوک 2 قرار است در همان بازه سال گذشته نسبت به نسل اول سرفیس بوک باقی بماند. از طرف دیگر نیز، سرفیس پرو 6 نیز قرار است بر اساس تنوع کانفیگی با همان قیمت سرفیس پرو 2017 آماده عرضه به بازار شود.

سرفیس های جدید در حالی قرار است با قیمت مشابه نسبت به سال قبل آماده عرضه شوند که مایکروسافت به احتمال زیاد از سخت افزارهایی بهبود یافته در آن‌ها استفاده خواهد کرد. در حقیقت این دستگاه‌ها قرار است با پردازنده‌های نسل جدید اینتل و حافظه رم با فرکانس بالاتر آماده عرضه شوند. در حقیقت مایکروسافت با اقدام به عرضه سرفیس های جدید تصمیم دارد تا با شرکت‌های رقیب در زمینه تولید و عرضه محصولات کامپیوتری رقابت کند و قیمت سرفیس ها را قابت نگه دارد.

مایکروسافت تا سه روز دیگ، یعنی به طور مشخص در روز دوم اکتبر 2018 تصمیم دارد تا کنفرانس جدید خود برای معرفی سرفیس های جدید را برگزار کند. در این رویداد احتمالاً قرار است سرفیس بوک 2 با رنگ‌های متنوع‌تر و سخت افزارهای جدیدتر در کنار سرفیس پرو 6 ( یا سرفیس پرو 2018 ) و سرفیس استودیو 2 آماده معرفی و عرضه به بازار جهانی شوند.

گفتنی است که در حال حاضر اطلاعات مربوط به سرفیس بوک 2 و سرفیس پرو 6 به صورت عمومی فاش شده است اما اطلاعاتی در مورد سرفیس استودیوی 2 در دسترس نیست

دیدگاهتان را بنویسید