فیفا 2019 برای ایکس باکس و ویندوز عرضه شد

فیفا 2019 برای ایکس باکس و ویندوز عرضه شد

شرکت الکترونیک آرتس از چند ساعت پیش اقدام به عرضه بازی فیفا 2019 برای کاربران ایکس باکس وان و کامپیوترهای ویندوزی کرده است.

این بازی در سه نسخه جداگانه استاندارد، قهرمانان (Champions) و Ultimate کرده است که هر کدام دارای قیمتی متفاوت هستند. قیمت نسخه استاندارد این بازی 59.99 دلار بوده و قیمت آن برای نسخه‌های دیگر افزایش خواهد یافت. بر همین اساس نسخه قهرمانان فیفا 2019 با قیمت 79.99 دلار و نسخه Ultimate با قیمت 99.99 دلار به فروش خواهد رسید.

در نسخه جدید فیفا 2019 ترکیب تیم‌ها بر اساس تغییراتی که در دنیای فوتبال و در سال گذشته رخ داده است، تغییر یافته است. این نسخه همانند نسخه‌های پیشین به طور کامل با کنسول ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای ویندوزی پیشرفته سازگار است. به همین دلیل کاربران سری حرفه‌ای محصولات سرفیس می‌توانند فیفا 2019 را برای دستگاه خود تهیه کرده و آن را در دستگاه قابل حمل خود اجرا کنند.

الکترونیک آرتس هنوز هیچ اطلاعاتی در زمینه حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی را منتشر نکرده است، با این حال پیش بینی می‌شود تا کاربران سری پرفورمنس سرفیس بوک و آن دسته از سرفیس پروها که از پردازنده Core i7 اینتل استفاده می‌کنند، بدون هیچ مشکل و محدودیتی بتوانند این بازی را در دستگاه خود به اجرا در بیاورند.

گفتنی است که کاربران دستگاه‌های ویندوزی می‌توانند از کنترلر ایکس باکس وان نیز برای اجرای بازی و همچنین کنترل آن استفاده کنند. کنترلر ایکس باکس وان به طور کامل با ویندوز 10 سازگار است و کاربران برای استفاده از آن در بازی‌های مختلف محدودیتی ندارند. این کنترلر از طریق کابل تبدیل USB-A به میکرو یو اس بی و یا از طریق دانگل اتصال بی‌سیم برای کنترلرهای مدرن ایکس باکس وان اس به بعد قابل استفاده در دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 و همچنین سرفیس ها است.

دیدگاهتان را بنویسید