فریم ویر سرفیس استودیو و پرو 2017 و سرفیس استودیو آپدیت شد

فریم ویر سرفیس استودیو

شرکت مایکروسافت از چند ساعت پیش، آیپدت جدید فریم ویر سرفیس استودیو و سرفیس پرو 2017 و سرفیس استودیو را منتشر کرده است. این آپدیت برای تمامی دستگاه‌ها با تمامی کانفیگ‌ها از سری محصولات سرفیس پرو 2017 و سرفیس استودیو منتشر شده است.

دستگاه‌های یاد شده که آپدیت پاییزی ویندوز 10 با عنوان Fall Creators را اجرا می‌کنند از همین حالا می‌توانند از طریق بخش Windows Update  در تنظیمات اصلی، آپدیت جدید را دریافت کنند.

در این آپدیت فریم ویر سرفیس استودیو و پرو 2017 مایکروسافت بازدهی سیستم ارتباط بی سیم را بهبود داده است تا سرفیس‌ها از طریق آن بتوانند با روند آسان‌تری به شبکه همراه متصل شوند. علاوه بر این در مورد ال تی ای نیز در این آپدیت دستخوش تغییر شده است تا میزان مصرف انرژی سرفیس پروها بهینه‌تر شود.

اما در سرفیس استودیو مایکروسافت به طور کامل تمامی درایورهای قطعات سخت افزاری را به روز رسانی کرده است. به همین دلیل کاربران سرفیس استودیو باید برای دریافت این به روز رسانی حجم بیشتری را دانلود کنند و همچنین فرایند طولانی‌تری را برای نصب آن روی دستگاه طی کنند. همان‌طور که گفته شد تمامی درایورهای سرفیس استودیو در آپدیت جدید به روز شده است تا از طریق آن دستگاه بتواند به صورت بهینه‌تر و سریع‌تر کارهای مختلف انجام دهد.

نکات مهم برای دریافت فریم ویر سرفیس استودیو

از آنجایی که این به روز رسانی شامل آپدیت فریم ویر می‌شود، کاربران باید در هنگام نصب آن دقت زیادی کنند چرا که خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین به روز رسانی ممکن است باعث اختلال در کارکرد کلی دستگاه شود. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا موارد ایمنی برای نصب این آپدیت را رعایت کنند.

کاربران برای نصب این آپدیت کافی است پس از اطمینان از اتصال دستگاه به اینترنت و شارژر به بخش Windows Updat در بخش تنظیمات اصلی مراجعه کنند و به روز رسانی جدید را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید