فریم ویر سرفیس لپ تاپ نسل 1 و 2 به روز رسانی شد

سرفیس لپ تاپ نسل 1 - سرفیس لپ تاپ 4 با پردازنده تایگر لیک اینتل آماده عرضه به بازار می‌شود

شرکت مایکروسافت به تازگی و پس از انتشار آپدیت فریم ویر سرفیس پرو ایکس اقدام به عرضه آپدیت فریم ویر جدید برای سرفیس لپ تاپ نسل 1 و 2 کرده است.

کاربرانی که سرفیس لپ تاپ نسل 1 و 2 را در اختیار دارند از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update به روز رسانی جدید ارائه شده برای این دستگاه را دانلود و نصب کنند.

این به روز رسانی درایور اکثر سخت افزارهای تعبیه شده در این دستگاه‌ها را به روز کرده است. کاربران می‌توانند با دانلود و نصب این به روز رسانی جدید به صورت کاربردی‌تر از دستگاه‌های خود برای کاربردهای روزمره استفاده کنند. این به روز رسانی باعث می‌شود تا فریم ویر سرفیس لپ تاپ نسل 1 و 2 به صورت بهینه‌تر با پردازنده ارتباط برقرار کند و میزان مصرف انرژی آن را کاهش دهد. بهینه سازی نرم افزاری در سرفیس لپ تاپ‌ها باعث شده تا میزان مصرف باتری و طول عمر آن برای استفاده‌های طولانی مدت افزایش پیدا کند و کاربران برای مدت طولانی‌تری امکان کار بدون شارژر را با دستگاه‌های خود داشته باشند.

علاوه بر این، شرکت مایکروسافت برخی از بخش‌های UEFI را در هر دو مدل سرفیس تغییر داده است تا از آن طریق به کاربران امکانات ویژه‌ای را در زمینه مدیریت و اتصال دستگاه‌های بوت ارائه دهد. بخش امنیتی سرفیس لپ تاپ نیز طی این به روز رسانی بهینه سازی شده و از این پس احتمال نفوذ به داده‌های ذخیره شده شخصی کاربران در استفاده‌های روزمره کاهش پیدا کرده است.  مایکروسافت در عرضه این به روز رسانی، درایور کارت گرافیک سرفیس لپ تاپ 2 را نیز به روز رسانی کرده است و امکان استفاده بهینه‌تر را به کاربران ارائه داده است.

برای دانلود و نصب این به روز رسانی، بهتر است ابتدا سرفیس لپ تاپ به شارژر متصل باشد و حتی‌الامکان از قطعی و وصلی مکرر ارتباط اینترنت خودداری شود.

دیدگاهتان را بنویسید