فریم ویر جدید سرفیس گو با امکان بهبود درایور کارت صدا آماده عرضه شد

فریم ویر جدید سرفیس گو با امکان بهبود درایور کارت صدا آماده عرضه شد

شرکت مایکروسافت از چند ساعت پیش اقدام به عرضه جدیدترین فریم ویر سرفیس گو با امکان رفع مشکلات مربوط به کارت صدا کرده است.

در آپدیت فریم ویر جدید درایور کارت صدا به روز رسانی شده است و کاربران می‌توانند از طریق آن به صورت بهینه‌تر سطح صدا را در بازی‌ها و بخش‌های پخش ویدیو کنترل کند. در این به روز رسانی هم‌چنین درایور کارت گرافیک اینتل به نسخه 615 24.20.100.6287  تغییر یافته تا مشکلات مربوط به نور پس زمینه در سرفیس گو حل شود. تا پیش از این بسیاری از کاربران این دستگاه‌ها با مشکلاتی در زمینه کنترل نور صفحه نمایش خود مواجه بودند که باعث ایجاد نارضایتی‌های متعددی برای کاربران شده بود. اما حالا مشخص شده است که مایکروسافت در توسعه فریم ویر جدید این مشکلات را به صورت اختصاصی برطرف کرده است تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

گفتی است که برای دانلود و نصب آپدیت فریم ویر جدید کاربران سرفیس گو باید ابتدا آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 را روی دستگاه‌های خود نصب داشته باشند و در غیر این صورت ممکن است با امکان نصب به روز رسانی جدید وجود نداشته باشد. مایکروسافت برای دانلود این آپدیت محدودیت نصب روی آخرین به روز رسانی‌ها را اعمال کرده است تا کاربران با مشکلات کمتری در زمینه عدم ناسازگاری دستگاه‌ها مواجه شوند.

علاوه بر این توصیه می‌شود تا کاربران حتماً پیش از نصب آپدیت‌های یاد شده ابتدا اقدام به اتصال دستگاه به شارژر و اینترنت پر سرعت کنند و از خاموش شدن ناگهانی آن‌ها در زمان دانلود و نصب آپدیت‌های جدید خودداری کنند. خاموش شدن ناگهانی سیستم عامل در حین دانلود و نصب آپدیت‌ها باعث می‌شود تا کاربران با مشکلاتی جدی در زمینه استفاده روزمره از دستگاه‌ها مواجه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید