فریم ویر جدید سرفیس پرو 2017 مشکلات مربوط به اتصال شبکه LTE را حل می‌کند

سرفیس پرو 2017

مایکروسافت به تازگی آپدیت جدید فریم ویر سرفیس پرو 2017 را منتشر کرده است که طی آن مشکلات مربوط به اتصال این دستگاه‌ها به شبکه LTE حل می‌شود.

مهم‌ترین تغییرات ارائه شده در این آپدیت شامل بهبود کارکرد قطعه مودم ال تی ای به کار رفته در این دستگاه‌ها می‌شود و آن دسته از سرفیس پرو 2017 هایی که  آپدیت جدید فریم ویر را دریافت کرده‌اند، می‌توانند با سرعت و کاربری بهتری به شبکه همراه متصل شوند.

در حقیقت کاربرانی که از نسخه وای فای سرفیس پرو استفاده می‌کنند، هیچ تغییری را در این آپدیت دریافت نمی‌کنند. با این حال نسخه‌های LTE این سری از دستگاه‌ها با دریافت آپدیت یاد شده، از لحاظ کاربری و سرعت اتصال به اینترنتِ همراه بهینه خواهند شد.

نسخه فریم ویر جدید سرفیس

نسخه  18.02.08.1700 فریم ویر سرفیس پرو 2017 باعث می‌شود تا میزان مصرف الکتریسیته دستگاه‌ها در هنگام استفاده از اینترنت سیم کارت بهبود پیدا کند. در عین حال، میزان افزایش حرارت دستگاه‌ها نسبت در این به روز رسانی بهبود خواهد یافت و کاربران با استفاده از آن می‌توانند تجربه بهتری از کار با سرفیس پرو داشته باشند.

مایکروسافت در تولید این سری محصولات تلاش کرده تا میزان مصرف انرژی مودم LTE در کنار کار با پردازنده‌های سری Core i5 بهینه‌تر باشد. مایکروسافت اعلام کرده که مصرف انرژی سری LTE سرفیس تا 90 درصد مشابه با نسخه‌های وای فای این سری از دستگاه‌ها است. با این حال، آپدیت فریم ویر جدید باعث می‌شود تا کار با این دستگاه‌ها بهینه‌تر شود.

کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات اصلی و زیر شاخه Windows Update به روز رسانی جدید سرفیس پرو 2017 نسخه LTE را برای دستگاه خود دریافت و نصب کنند. گفتنی است که این آپدیت نیز همانند دیگر به روز رسانی‌های فریم ویر باید به صورت کاملاً محتاطانه نصب شود و کاربران باید از عدم خاموشی دستگاه حین نصب مطمئن باشند.

دیدگاهتان را بنویسید