فریم ویر جدید برای سرفیس گو منتشر شد

فریم ویر جدید برای سرفیس گو منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به توسعه و عرضه فریم ویر جدید برای تمامی نسخه‌های سرفیس گو کرده است.

آپدیت جدید عرضه شده برای سرفیس گو و سرفیس گو LTE آماده عرضه شده است که باعث می‌شود تا برخی از حفره‌های امنیتی اخیراً کشف شده در دستگاه‌های سرفیس از بین برود و کاربران بتوانند به صورت ایمن‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند. این فریم ویر با شماره نسخه 1.0.19.0 برای کاربران آماده عرضه شده و از همین حالا نیز قابل دریافت است.

آپدیت جدید عرضه شده برای سرفیس گو همچنین برخی از مشکلات مربوط به دسترسی افراد ناشناس به سیستم امنیتی مایکروسافت و حافظه داخلی و رم را از بین می‌برد و به همین دلیل سطح امنیت کار با این دستگاه‌ها افزایش پیدا می‌کند.

برای دانلود و نصب آپدیت جدید کاربران باید ابتدا دستگاه را به اینترنت پر سرعت متصل کرده و پس از آن وارد بخش تنظیمات اصلی سیستم عامل ویندوز 10 شوند و زیر شاخه Update and Security را انتخاب کنند. در این بخش کاربران می‌توانند با انتخاب Check for Update آپدیت جدید عرضه شده برای سرفیس گو را پیدا کرده و از آن طریق اقدام به دانلود و نصب خودکار آن کنند.

گفتنی است؛ پیش از دانلود و نصب آپدیت جدید کاربران باید دستگاه را به شارژر متصل کنند و از خاموش شدن ناگهانی دستگاه در طی نصب آن خودداری کنند. لازم به یادآوری است که در صورت خاموش شدن ناگهانی دستگاه به دلایل فنی مختلف و به‌خصوص خالی شدن شارژ باتری، دستگاه ممکن است با اختلالات شدید در زمینه کارکرد و استفاده از سخت افزارهای مختلف مواجه شود.

علاوه بر این، پس از نصب این به روز رسانی جدید ممکن است سرفیس گو در طول یک یا دو ریستارت اول زمان بیشتری نسبت به گذشته نیاز داشته باشد و به هیچ وجه نباید دستگاه را به صورت اجباری و فورس خاموش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید