فریم ویر جدید برای سرفیس پرو منتشر شد

فریم ویر جدید برای سرفیس پرو منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی نسخه جدید فریم ویر سرفیس پرو 2017 را منتشر کرده است. این به ‌روز رسانی در حقیقت برای فریم ویر نسخه وای فای و ال تی ای سرفیس پرو منتشر شده است.

کاربرانی سرفیس پرو 2017 که از ویندوز 10 با آپدیت پاییزی و جدیدتر از آن استفاده می‌کنند، از همین حالا می‌توانند این به روز رسانی را از طریق بخش Windows Update دانلود کرده و آن را روی دستگاه خود نصب کنند. تغییرات ارائه شده در این آپدیت شامل بهبود روند کاری قلم سرفیس و همچنین نمایشگر لمسی این دستگاه‌ها می‌شود.

علاوه بر بهبود قلم و نمایشگر لمسی، سیستم ارتباطی بلوتوث و وای فای سرفیس‌ها نیز در این به‌ روز رسانی بهبود یافته است تا فرایند ارسال و دریافت داده از این سیستم‌های ارتباطی بی‌سیم با امنیت بیشتری انجام شود.

به طور کل این به روز رسانی باعث می‌شود تا کاربران با سرعت و دقت بیشتری بتوانند از قلم و رابط لمسی نمایشگر استفاده کنند. میزان تأخیر یا همان Latency قلم سرفیس پرو 2017 در این آپدیت به حداقل رسیده است تا استفاده از این محصول بهتر شود.

همان‌طور که گفته شد، کاربران برای دریافت و نصب این به روز رسانی تنها کافی است به قسمت Windows Update در بخش تنظیمات اصلی مراجعه کنند و سرفیس پروهای 2017 در صورت اتصال به اینترنت، به صورت خودکار به روز رسانی یاد شده را دریافت می‌کنند و پس از نصب در اولین ریستارت، آن را روی دستگاه‌ها نصب می‌کنند.

گفتنی است که کاربران در صورت تمایل به نصب این آپدیت حتماً باید موارد احتیاط را رعایت کرده و حتماً از اتصال دستگاه به شارژر و همچنین خاموش نشدن ناگهانی دستگاه اطمینان حاصل کنند. گفتنی است که این به روز رسانی بر اساس نوع آپدیت‌های پیشین نصب شده روی ویندوز 10 ممکن است حجم دانلودی متفاوتی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید