فروش سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 6 در 10 کشور جهان شروع شد

فروش سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 6 در 10 کشور جهان شروع شد

شرکت مایکروسافت طبق جدول زمان‌بندی خود اقدام به عرضه و فروش سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 6 در 10 کشور جهان کرده است. بر همین اساس کاربران می‌توانند در برخی از کشورهای جهان این محصولات را خریداری کنند.

کشورهایی که فعلاً قرار است در آن‌ها سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 6 آماده عرضه شوند، شامل استرالیا، اتریش، کانادا، چین، آلمان، ایرلند، ژاپن، نیوزلند، انگلستان و آمریکا می‌شود. بر همین اساس پیش بینی می‌شود که در آینده نزدیک و نهایتاً بین 2 تا 4 هفته دیگر سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 6 آماده عرضه در کشور ایران شوند و پس از آن کاربران بتوانند از طریق عامل‌های فروش رسمی و مجاز محصولات مایکروسافت این کامپیوترهای جدید را خریداری کنند.

سرفیس لپ تاپ 2 به همراه سرفیس پرو 6 در جریان رویداد دوم اکتبر توسط مایکروسافت معرفی شدند. این محصولات با پردازنده و سخت افزارهای پیشرفته و مدرن در سال 2018 تولید شده‌اند که از لحاظ پردازشی و عمر باتری بسیار بهینه‌تر از نسخه‌های پیشین سرفیس ها هستند. علاوه بر این مایکروسافت در تولید این نسخه از محصولات رنگ مشکی را جایگزین خاکستری کرده است.

هر دو محصول یاد شده با طراحی ظاهری مشابه با نسخه‌های قبلی تولید شده‌اند و از پورت‌های پر استفاده بهره می‌برند که طی آن درگاه یو اس بی سی در آن‌ها تعبیه نشده است. بر اساس گفته مایکروسافت بازدهی سرفیس لپ تاپ 2 تا 85 درصد نسبت به نسخه سال 2017 این محصول افزایش داشته است.

سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ هر دو با پردازنده‌های نسل هشتم شرکت اینتل تولید شده‌اند که از لحاظ امنیت، بازدهی و پرفورمنس عملکرد بسیار بهتری نسبت به نسل‌های پیشین دارند. به همین دلیل کاربرانی که تمایل به خرید یکی از سری محصولات سرفیس را دارند، بهتر است نسخه‌های جدید این محصولات را خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید