عرضه جهانی سرفیس بوک گسترش یافت

عرضه جهانی سرفیس بوک گسترش یافت

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به افزایش میزان عرضه جدیدترین نسل لپ تاپ‌های سرفیس بوک در سراسر جهان کرده است.
نسل دوم سرفیس بوک که در ماه‌های پایانی سال 2017 به دنیا معرفی شده بود، از همین حالا برای تعداد بیشتری از کشورهای جهان آماده عرضه شده است.
بر همین اساس، مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که نسل دوم سرفیس بوک‌ها در کشورهای استرالیا، اتریش، بلژیک، کانادا، دانمارک، آلمان، فرانسه، ایرلند، لوکزامبورگ، هلند، نیوزلند، نروژ، سوئد، سوئیس و لهستان عرضه شده است و خریداران در این کشورها می‌توانند این محصول را خریداری کنند.
مایکروسافت همچنین اعلام کرده نسل جدید سرفیس بوک‌ها از ماه فوریه سال جاری میلادی تا ماه مارس برای کشورهای خاورمیانه، حاشیه خلیج فارس و آسیا نیز آماده عرضه خواهد شد. بر اساس این اعلامیه، پیش بینی می‌شود که قیمت این محصولات در خاورمیانه و در نتیجه آن ایران دستخوش تغییر شود.
سرفیس بوک 2 در دو مدل 13 و 15 اینچی با کانفیگ‌های سخت افزاری مختلف تولید شده است. این محصول از نسل هشتم پردازنده‌های اینتل بهره می‌برد و از نظر سخت افزاری بهبودهای بسیار زیادی به نسبت مدل اولیه آن که در سال 2016 معرفی شده، پیدا کرده است. این محصولات همانند تمامی سری محصولات خانواده سرفیس از سیستم عامل ویندوز 10 به صورت پیش‌فرض استفاده می‌کند و در عین حال مجهز به بهینه سازی‌هایی ویژه در مصرف انرژی شده اند. سرفیس بوک‌های جدید مایکروسافت که در اواخر سال 2017 میلادی معرفی شده‌اند، دارای کانفیگ‌های سخت افزاری مختلف هستند که برای کاربردهای گوناگون با قیمت‌های مختلف عرضه شده‌اند.
این محصول قرار است به طور کل جایگزین سری اول سرفیس بوک‌ها شود. بر همین اساس مایکروسافت احتمالاً در آینده‌ای نزدیک از سری پرفورمنس این دستگاه‌ها نیز رونمایی خواهد کرد .عرضه نسخه خاور میانه این محصول ممکن است باعث تغییر قیمت آن در آینده‌ای نزدیک شود.

دیدگاهتان را بنویسید