عرضه اولین تلفن هوشمند تاشو با برند سامسونگ تائید شد

عرضه اولین تلفن هوشمند تاشو با برند سامسونگ تائید شد

خبرگزاری وال استریت ژورنال به تازگی در گزارش جدید خود عرضه تلفن هوشمند سامسونگ با قابلیت تا شویندگی را تائید کرد.

بر اساس این گزارش، سامسونگ تصمیم دارد تا از سال آینده فرایند تولید انبوه و عرضه تلفن هوشمند مجهز به نمایشگر تا شو را شروع کند. بر همین اساس، تلفن هوشمندی که به احتمال زیاد با عنوان «گلکسی ایکس» شناخته می‌شود، قرار است از سال 2019 میلادی به صورت عمومی آماده عرضه شود.

وال استریت ژورنال ضمن تائید شایعات در مورد این محصول، اعلام کرده که گلکسی ایکس تاشوی سامسونگ قرار است با قیمت پایه 1500 دلار آماده عرضه شود. این تلفن هوشمند به احتمال زیاد مجهز به یک نمایشگر دو تکه با سایز هفت اینچ بوده که امکان تا شدن از وسط را دارد و می‌تواند به دو بخش تقسیم شود.

سامسونگ تا پیش از این در زمینه تولید تلفن‌های هوشمند با نمایشگرهای خمیده، تجربه داشته است، همین مسئله باعث شده تا شایعات در مورد تلاش این کمپانی برای تولید تلفن هوشمند تا شو قوت بگیرد. این در حالی است که بسیاری از شرکت‌های بزرگ فعال در زمینه فناوری، پیش از سامسونگ فرایند تولید و توسعه تلفن‌های هوشمند تا شو را شروع کرده بودند. برای مثال شرکت مایکروسافت تصمیم داشت تا در سال جاری میلادی تحت پروژه‌ای به نام اندرومدا، یک تلفن هوشمند با نام سرفیس فون را با دو نمایشگر جداگانه و به همراه یک لولا در وسط آن تولید کند.

علاوه بر سامسونگ و مایکروسافت، شایعات منتشر شده از شرکت اپل نیز تأکید دارند که کوپرتینویی‌ها تصمیم به تولید تلفن‌های هوشمند مشابه از سال 2020 میلادی به بعد دارند و آیفون‌های معرفی شده در این سال مجهز به قابلیتی مشابه با گلکسی ایکس آینده سامسونگ خواهند بود.

در این میان، مشخص شده است که سامسونگ توانسته گوی رقابت را در زمینه تولید تلفن‌های هوشمند تا شو از اپل و مایکروسافت ربوده و به نام خود را به عنوان اولین کمپانی ارائه دهنده این محصولات معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید