طراحی کیک استند سرفیس پرو 6 احتمالاً تغییر می‌کند

طراحی کیک استند سرفیس پرو 6 احتمالاً تغییر می‌کند

شرکت مایکروسافت احتمالاً تصمیم دارد تا در نسخه‌های بعدی سری محصولات سرفیس، طراحی کیک استند را تغییر دهد.

کیک استند یکی از منحصر به فردترین خصوصیات و بخش‌های تبلت‌های سرفیس به حساب میاید که باعث می‌شود تا کاربران بتوانند با استفاده از آن تبلت‌ها را روی هر سطح صافی قرار دهند و همانند لپ تاپ از آن‌ها استفاده کنند.

در این میان، اخیراً اطلاعاتی از یکی از پتنت‌های مایکروسافت منتشر شده است که حاکی از تلاش این کمپانی برای تغییر طراحی کیک استند تبلت‌های سرفیس است. در این پتنت، مایکروسافت توضیح داده است سرفیس های بعدی و احتمالاً در میان آن‌ها سرفیس پرو 6 می‌تواند مجهز به یک کانکتور مگنتی شود و از طریق آن کیک استند را به صورت پرتابل و جدا شونده در پشت خود نگه دارد. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران سرفیس پرو 6 بتوانند بر اساس شرایط مورد نظر خود، کیک استند را به سرفیس متصل کنند و یا آن را از دستگاه جدا کنند تا وزن کلی دستگاه برای حمل طولانی مدت آسان‌تر شود.

مایکروسافت همچنین پیشنهاد کرده تا کانکتور یاد شده با استفاده از لوازم جانبی مختلف بتواند امکان شخصی سازی جایگاه سرفیس ها را افزایش دهد تا کاربران از طریق آن محدودیت کمتری برای استفاده از آن در شرایط مختلف داشته باشند. یکی از لوازم جانبی پیشنهاد شده توسط مایکروسافت، یک پایه نگه دارنده است که با اتصال مگنتی به سرفیس، می‌تواند دستگاه را با زوایای دلخواه روی میزهای کوتاه نگه دارد. این پایه، علاوه بر امکان تغییر زاویه، به کاربران امکان تغییر ارتفاع قرار گرفتن سرفیس ها را نیز می‌دهد.

طراحی کیک استند سرفیس پرو 6 احتمالاً تغییر می‌کند

اطلاعات مربوط به این پتنت در فوریه سال جاری میلادی به ثبت رسیده است. به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که  مایکروسافت احتمالاً در تولید و عرضه نسل ششم سرفیس پرو از آن استفاده خواهد کرد.

گفتنی است که مایکروسافت تصمیم دارد تا در ماه اکتبر سال جاری میلادی طی رویدادی جدید از سری محصولات جدید سرفیس رونمایی کند.

طراحی کیک استند سرفیس پرو 6 احتمالاً تغییر می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید