شایعات در مورد عرضه سرفیس پرو 2017 با ویندوز 10 اس

شایعات در مورد عرضه سرفیس پرو 2017 با ویندوز 10 اس

بر اساس شایعات اخیر مطرح‌شده، مایکروسافت تصمیم دارد تا نسخه ای جدید و ارزان قیمت از سرفیس پرو 2017 را با ویندوز 10 اس عرضه کند. این مسئله در حقیقت برای اولین با در زمان معرفی سرفیس پرو 2017 توسط خود مایکروسافت مطرح شد. مایکروسافت در آن زمان اعلام کرده بود که نسخه ای متفاوت از سرفیس پرو 2017 با ویندوز 10 اس نیز عرضه خواهد کرد که قیمت ارزان تر به نسبت نسخه مجهز به ویندوز 10 پرو دارد.
علت اصلی قوت گرفتن شایعات اخیر، آپدیت فریم ویر جدید سرفیس پرو است. در آپدیت فریم ویر جدید، که دو روز پیش عرضه شد، مایکروسافت قابلیت پشتیبانی از سرفیس پرو 2017 از ویندوز 10 اس را نیز اضافه کرده است.
دو روز پیش مایکروسافت یک آپدیت فریم ویر خارج از برنامه زمان‌بندی شده را عرضه کرد که اطلاعات تغییرات اعمالی در آن منتشر نشده بود. بعضی از تحلیل گران روز گذشته با انتشار این آپدیت ادعا کرده بودند که مهم ترین تغییرات اعمال در این فریم ویر بهبود پشتیبانی در بخش Power Manager خواهد بود. اما حالا مایکروسافت با انتشار Change log آپدیت زیر نشان داده که نسخه جدید فریم ویر علاوه بر بهبود پشتیبانی سرفیس پرو 2017 در سیستم Power Manager، قابلیت اجرای ویندوز 10 اس را نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید