شایعات جدید در مورد نسل جدید سرفیس استودیو منتشر شد

شایعات جدید در مورد نسل جدید سرفیس استودیو منتشر شد

بر اساس پیش بینی‌های منتشر شده، شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا سرفیس استودیوی 2 را از نیمه دوم سال جاری میلادی آماده معرفی و عرضه به بازار کند.

بر همین اساس، شرکت مایکروسافت تمامی مدل‌های سرفیس استودیو را در حال حاضر از وب سایت فروشگاه آنلاین خود ناموجود کرده است و هنوز هیچ ادعایی در زمینه عرضه دوباره این محصول به بازار نکرده است. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران بر این باور باشند که ردموندی‌ها تا چند ماه دیگر نسخه جدید سرفیس استودیو را آماده عرضه به بازار خواهند کرد.

بر اساس شایعات مطرح شده، مایکروسافت تصمیم دارد تا از نیمه دوم سال جاری میلادی سری جدید محصولات خانواده سرفیس را آماده عرضه کند اما حالا برخی از شواهد موجود حاکی از آن است که ردموندی‌ها در بخش از پروژه‌های امسال خود، تصمیم دارند تا سرفیس استودیوی جدید را نیز آماده عرضه کنند. بر همین اساس، سرفیس استودیوی 2 در کنار نسل بعدی سرفیس لپ تاپ و سرفیس پروی 6 آماده عرضه می‌شود.

مایکروسافت به احتمال زیاد از همین حالا فرایند ساخت، توسعه و تولید سرفیس استودیوی نسل جدید را تحت پروژه‌ای با عنوان Capitola آغاز کرده است. نام پروژه‌های جدید مایکروسافت برای ساخت محصولات سخت افزاری به تازگی فاش شده است که در این میان، به نظر می‌رسد که عنوان «کاپیتولا» می‌تواند به یک دستگاه بزرگ با کاربری مشابه با دیگر سرفیس ها اشاره داشته باشد.

سرفیس استودیو، نزدیک به دو سال پیش و مشخصاً در جریان رویداد اکتبر 2016 مایکروسافت در کنار سرفیس بوک، سرفیس پرو 4 و سیستم عامل ویندوز 10 معرفی شد. این محصول تا به امروز به دلیل نحوه طراحی و کارایی منحصر به فرد و متفاوت با دیگر محصولات مشابه، توانسته توجه بسیاری از کاربران و افراد حرفه‌ای را به خود جلب کند و به همین دلیل پیش بینی‌های مطرح شده بر این مسئله تکیه دارند که نسخه جدید از این محصول در آینده نزدیک آماده عرضه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید