شایعاتی جدید در مورد نسخه های بعدی آیفون

شایعاتی جدید در مورد نسخه های بعدی آیفون

طبق رسم همیشگی، با نزدیک شدن به زمان معرفی محصولات جدید اپل، شایعات در مورد این محصولات زیاد میشود. آیفون نیز یکی از پر طرفدار ترین محصولات این کمپانی است و همیشه بازار شایعات در مورد نسخه های بعدی آیفون داغ بوده است. اما میدانیم که هرروزی كه ميگذرد شايعه هاى جديدى از آيفون بعدى اپل منتشر میشوند،اما احیرا شايعات جديدى منتشر شده كه بنظر نشان دهنده تغييراتى بنيادين در نسل آتی این تلفن هوشمند هستند.

قاعدتا همه انتظار دارند که 3 آيفون در سال آينده عرضه مى شوند كه دوتاى آنها طبق معمول آيفون ٧اس و ٧اس پلاس هستند اما آيفون سوم ممکن است پروژه اى مرموز باشد كه اغلب شايعات نیز حول آن ميچرخند. محصولی که تا به امروز به عنوان آیفون 8 از آن نام میبردیم. در آيفون سوم دكمه احتمالا هوم حذف خواهد شد و با نمايشگر لمسی این گوشی يكپارچه خواهد شد. دكمه هاى كم و زياد كردن صدا نيز جاى خود را به فناورى تاچ سه بعدى مى دهند. این آیفون از هرلحاظ بهتر و پيشرفته تر از آيفون هاى ٧اس و٧اس پلاس است و داراى سنسور تشخيص چهره نیز است. البته باید اشاره کنیم که احتمالا تمامى آيفون هاى سال بعد از تكنولوژى فوق العاده شارژ بى سيم اپل كه انحصارى اپل خواهد بود استفاده میکنند.

از طرف دیگر در شایعاتی دیگر مطرح شده که آيفون هاى  ٧اس و ٧ اس پلاس طبق همان قيمت قبلى عرضه مى شوند اما آيفون سوم ممكن است حتى بيشتر از هزار دلار نيز قیمت گذاری شود. حتی بعضی ادها میکنند که نام آيفون سوم احتمالا ٨ نخواهد بود و فعلا فقط با پسوند ایکس آنرا میشناسند. اين آيفون ها احتمالا در شهريور سال آينده همزمان با عرضه IOS 11 معرفى مى شوند و در اوايل پاييز وارد بازار جهانى خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید