سرفیس 2019 مجهز به نمایشگر بدون حاشیه خواهند بود

سرفیس 2019 مجهز به نمایشگر بدون حاشیه خواهند بود

بررسی‌های اخیر از شایعات مربوط به محصولات معرفی شده در جریان کنفرانس دوم اکتبر 2019 حاکی از آن است که دست کم یکی از محصولات سرفیس 2019 مجهز به نمایشگر بدون حاشیه خواهند بود.

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در جریان رویداد دوم اکتبر خود از تعدادی محصولات سخت افزاری جدید رونمایی کند که حالا مشخص شده است که یکی از این محصولات مجهز به نمایشگر بدون حاشیه است. بر اساس شایعاتی که توسط یکی از اعضای تیم توسعه و عرضه محصولات سرفیس در اختیار وب سایت Frandroid ارائه شده، مشخص شده که یکی از محصولات سرفیس 2019 مجهز به درگاه یو اس بی تایپ سی به همراه نمایشگر بدون حاشیه است.

مایکروسافت امسال در طراحی سرفیس ها تلاش می‌کند تا با حذف درگاه USB-A اقدام به استفاده از درگاه پیشرفته و جدید USB-C کند. درگاه یو اس بی تایپ سی باعث کاهش ضخامت دستگاه می‌شود و کاربران می‌توانند امکان حمل آسان‌تری برای این محصول داشته باشند. علاوه بر درگاه یو اس بی تایپ سی، مایکروسافت در تلاش است تا از طریق طراحی بهبود یافته تر و بدون حاشیه امکانات بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

این طراحی به احتمال زیاد در سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس پرو 7 مورد استفاده قرار خواهد گرفت. مایکروسافت در تلاش است تا امسال یکی از محصولات خود را با چیپست AMD آماده عرضه به بازار کند و از ظاهری متفاوت و ویژه‌تر در این دستگاه‌ها استفاده کند.

گفتنی است که شرکت مایکروسافت در تلاش است تا مجموعه سرفیس 2019 را در جریان کنفرانس دوم اکتبر آماده معرفی و عرضه به بازار کند. این محصولات، شامل نسل جدید سرفیس پرو، سرفیس لپ تاپ و سرفیس بوک هستند که با پردازنده‌های نسل دهم اینتل و پردازنده‌های بهینه‌تر آماده عرضه خواهند شد. این محصولات به زودی آماده خرید در عامل‌های فروش رسمی شرکت مایکروسافت خواهند بود و کاربران ایرانی می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید