سرفیس پرو 7 در روز دوم اکتبر 2019 رونمایی می‌شود

سرفیس پرو 7

گزارش‌های منتشر شده از طرف شرکت مایکروسافت حاکی از آن است که این کمپانی تصمیم دارد تا در جریان رویدادی در روز دوم اکتبر 2019 از سرفیس پرو 7 رونمایی کند.

اخبار و شایعات مربوط به سرفیس پرو 7 نزدیک به یک سال است که در خال انتشار در وب سایت‌های خبری است و حالا مشخص شده است که مایکروسافت تصمیم دارد تا در جریان رویداد جدید خود در روز دوم اکتبر 2019 از این محصول در کنار برخی دیگر از محصولات جدید رونمایی کند.

به طور کل، پیش بینی‌های انجام شده توسط وب سایت ایتالیایی Windows Blog Italia حاکی از آن است که شرکت مایکروسافت در جریان کنفرانس روز دوم اکتبر 2019 در شهر نیویورک از محصولات زیر رونمایی می‌کند:

  • سرفیس پرو 7 مجهز به پردازنده نسل دهم اینتل و پشتیبانی از درگاه یو اس بی تایپ سی
  • سرفیس لپ تاپ 3 با پردازنده نسل دهم اینتل و پشتیبانی از درگاه یو اس بی تایپ سی
  • سرفیس بوک 3 با پردازنده نسل نهم اینتل و پشتیبانی از درگاه یو اس بی تایپ سی
  • یک دستگاه سرفیس مبتنی بر پردازنده اسنپ دراگون سری 8cx و پشتیبانی از سیستم ارتباطی LTE
  • سرفیس گو 2 با بهبود سخت افزاری و افزایش عمر باتری
  • یک سرفیس جدید مجهز به دو نمایشگر لمسی

اطلاعات یاد شده در حالی منتشر شده است که شرکت مایکروسافت هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد محصولات جدیدی که در مهر ماه سال جاری معرفی می‌کند منتشر نکرده است و هنوز معلوم نیست که این محصولات در چه بازه زمانی آماده عرضه به بازار می‌شوند.

گفتنی است که با وجود فاش شدن اطلاعات تاریخی و مکانی برگزاری کنفرانس، هنوز نحوه برگزاری این رویداد مشخص نیست و معلوم نیست که آیا کنفرانس جدید به صورت ویدیویی و زنده از طریق منابع رسمی مایکروسافت پخش می‌شود یا مایکروسافت این رویداد را همانند سال گذشته همانند یک کنفرانس خبری و بدون پوشش تصویری برگزار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید