سرفیس پرو 6 از طرف مایکروسافت معرفی شد

سرفیس پرو 6 از طرف مایکروسافت معرفی شد

شرکت مایکروسافت امشب در کنار معرفی سرفیس لپ تاپ 2  از نسل جدید تبلت‌های هیبریدی خود با عنوان سرفیس پرو 6 نیز رونمایی کرد.

سرفیس پرو 6 به همراه نسل هشتم پردازنده‌های اینتل تولید شده که از لحاظ قدرت و بازدهی پردازشی  عملکرد بسیار بهتری نسبت به نسخه 2017 این محصول دارد. مایکروسافت در تولید و عرضه این محصول تلاش کرده تا با بهینه سازی میزان مصرف انرژی پردازنده، میزان مصرف باتری و همچنین میزان تولید حرارت در سرفیس پرو 6 را کاهش دهد تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از این محصول استفاده کنند.

سرفیس پرو 6 همانند سال گذشته، در دو نسخه وای فای و ال تی ای آماده عرضه شده است و کاربران می‌توانند بین استفاده از نسخه‌های همیشه متصل به اینترنت و نسخه‌های عادی، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این، مایکروسافت لوازم جانبی ویژه‌ای نظیر کیبورد، قلم و ماوس اختصاصی را برای آن آماده عرضه کرده است.

عرضه سرفیس پرو 6 از طرف مایکروسافت می‌تواند نشانه‌ای از موفقیت این کمپانی در زمینه تولید دستگاه‌های هیبریدی به حساب آید. سرفیس پرو 6 ششمین نسل از تبلت‌های هیبریدی و حرفه‌ای شرکت مایکروسافت به حساب میاید که با بهبودهای ویژه‌ای آماده عرضه به بازار شده است. گفتنی است که سرفیس پرو 6 اولین دستگاه از نوع خود به حساب می‌آید که در رنگ خاکستری و مشکی به صورت همزمان عرضه می‌شود. پیش از این تمامی سری محصولات سرفیس پرو تنها در رنگ خاکستری تولید و عرضه می‌شدند.

این محصول همانند سال گذشته نحوه نام گذاری ویژه‌ای دارد که طی آن تنها سال عرضه و تولید آن به عنوان پسوند آمده است. تا پیش از این، مایکروسافت از اعداد برای نام‌گذاری سرفیس پروهای خود استفاده می‌کرد. اما این کمپانی در طول دو سال گذشته تصمیم گرفته تا سرفیس پروهای خود را بر اساس سال عرضه آن‌ها نام گذاری کند.

این محصول قرار است با کانفیگ‌های مختلف و تا 16 امتبر و با برچسب قیمت پایه 899 دلار آماده عرضه به بازار شود و کاربران می‌توانند آن را از طریق نمایندگی‌های رسمی یا عامل‌های فروش مجاز خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید