سرفیس پرو 4 مایکروسافت بهینه ترین صفحه نمایش را در میان تبلت ها دارد

سرفیس پرو 4 مایکروسافت بهینه ترین صفحه نمایش را در میان تبلت ها دارد

سرفیس پرو 4 از روز معرفی تاکنون رکورد های بسیاری را در دنیای تبلت ها و دیگر تجهیزات کامپیوتری ثبت کرده است. اما حالا بر طبق مقاله ای که وب سایت PCworld در مورد صفحه نمایش سرفیس پرو 4 منتشر کرده، بسیار شگفت آور است. این مجله اینترنتی، مدعی شده است که صفحه نمایش سرفیس پرو 4 حتی از آیپد ایر 2 نیز باکیفیت تر، بهینه تر و کم مصرف تر است.
سرفیس پرو 4 به نسبت نسل قبلی خود یعنی سرفیس پرو 3 بهبود های چشم گیری داشته است و مایکروسافت با این محصول جدید؛ سعی داشته تا رقبای خود از جمله شرکت اپل را از عرصه رقابت دور کند. یکی از مهمترین این تغییرات، صفحه نمایش 12.3 اینچی سرفیس پرو 4 است که با رزولوشن 2736 در 1824 پیکسل ساخته شده است.
همچنین PCworld مدعی شده است که سرفیس پرو 4 با صفحه نمایش با کیفیت تری که دارد، حتی کمتر از نسل قبلی خود یعنی سرفیس پرو 3 برق مصرف میکند و این به طول عمر باتری بسیار می افزاید. همچنین این مجله اینترنتی ادعا میکند که سرفیس پرو 4 با صفحه نمایش 12.3 اینچی؛ تنها نیاز به 4.8 وات انرژی دارد؛ که این 57.8 درصد کمتر از توان مصرفی آیپد ایر 2است؛ که 8.3 وات مصرف میکند. جالب اینجاست که صفحه نمایش سرفیس پرو 4 دارای تراکم پیکسلی 267 PPI است و آیپد ایر 2 دارای تراکم پیکسلی 264 PPI است.

2 دیدگاه دربارهٔ «سرفیس پرو 4 مایکروسافت بهینه ترین صفحه نمایش را در میان تبلت ها دارد»

  1. كي سرفيس پرو ٤ رو موجود ميكنيد؟

    1. به زودی! منتظر خبرهای خوب باشید.

دیدگاهتان را بنویسید