سرفیس هدفون به‌عنوان اکسسوری جدید مایکروسافت معرفی شد

سرفیس هدفون به‌عنوان اکسسوری جدید مایکروسافت معرفی شد

مایکروسافت در جریان رویداد روز گذشته خود در کنار معرفی از سری جدید محصولات اصلی سرفیس، از یک اکسسوری جدید نیز با عنوان سرفیس هدفون رونمایی کرده است.

سرفیس هدفون جدیدترین اکسسوری سری محصولات خانواده سرفیس است که به طور کامل با تمامی دستگاه‌های اصلی این سری سازگار است. سرفیس هدفون مجهز به دستیار هوشمند کورتانا است و می‌تواند دستورهای صوتی کاربران را از طریق کورتانا فراخوانی کرده و به آن‌ها پاسخ دهد.

این هدفون دارای 4 میکروفون فعال با قابلیت حذف نویز تا 13 سطح متفاوت است؛ این مسئله باعث می‌شود تا برقراری ارتباط صوتی و همچنین ارسال فرمان‌های مختلف به کورتانا برای کاربران با کیفیت‌تر و آسان‌تر باشد. این محصول دارای دو درایور با قطر 40 میلی متری است و از طریق آن می‌تواند صدای با کیفیتی را به گوش کاربران برساند.

سرفیس هدفون دارای یک درگاه یو اس بی سی و یک درگاه جک 3.5 میلی متری است. بر همین اساس، کاربران می‌توانند از طریق شارژرهای یو اس بی سی این محصول را شارژ کنند و در عین حال از طریق ارتباط سیمی از آن استفاده کنند. علاوه بر ارتباط سیمی، سرفیس هدفون مجهز به سیستم ارتباط بی‌سیم بلوتوث نیز هست و می‌تواند از طریق یک شارژ کامل باتری تا 15 ساعت موسیقی را برای کاربران به صورت مداوم پخش کند. سرفیس هدفون تنها 290 گرم وزن دارد تا استفاده مداوم از آن باعث ایجاد خستگی روی گوش‌ها و سر نشود.

تعبیه درگاه یو اس بی سی در سرفیس هدفون حاکی از آن است که مایکروسافت هنوز این درگاه را به‌عنوان یک پورت اصلی در نظر نگرفته است و تنها تصمیم به استفاده از آن در لوازم جانبی خود دارد. این محصول قرار است در آینده نزدیک و با قیمت 349 دلار برای کاربران آمریکایی و انگلستانی آماده عرضه شود. البته کاربران پس از مدت کوتاهی در ایران نیز امکان تهیه آن را از طریق عامل‌های فروش مجاز محصولات مایکروسافت خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید