سرفیس های جدید تا یک ماه آینده معرفی میشوند

سرفیس های جدید تا یک ماه آینده معرفی میشوند

بر اساس اخبار منتشر شده رویداد جدید مایکروسافت برای معرفی محصولات جدید خانواده سرفیس در روز های پایانی اکتبر برگزار خواهد شد. بر همین اساس ردموندی ها در رویداد سالانه خودشان این بار در روزهای سی و یکم اکتبر و اول نوامبر در شهر لندن از محصولات جدید سری سرفیس رونمایی خواهند کرد.

طبق مصاحبه هایی که خبرنگاران وب سایت TheVerge با منابع ناشناس از مایکروسافت داشته اند، به احتمال زیاد بر گزار کننده این مراسم Panos Panay، مدیر ارشد بخش محصولات سرفیس خواهد بود. منابع خبری TheVerge همچنین ادعا کرده اند که حداقل یک محصول جدید با نام سرفیس در این رویداد معرفی خواهد شد.
مایکروسافت تا پیش از این در رویداد معرفی سرفیس پرو 2017 در ماه می، خبر از تلاش برای عرضه و تولید سرفیس پرو باقابلیت اتصال به شبکه LTE سخن گفته بود، علاوه بر این، شایعات در مورد تلاش مایکروسافت برای عرضه نسخه دوم سرفیس هاب و همچنین سخنرانی های مدیران این شرکت در کنفرانس کامپیوتکس 2017 برای عرضه دستگاه های موبایل پی سی، حدس و گمان های محصولات معرفی شده در این رویداد را زیاد کرده است.
رویداد اکتبر در حالی برگزار خواهد شد که مایکروسافت از همین حالا خود را برای عرضه آپدیت پاییزی ویندوز 10 آماده کرده است. بر همین اساس میتوان مطمئن بود که آپدیت پاییزی قابلیت های سازگاری بهتری با محصولات جدید مایکروسافت دارد و دقیقا به همین دلیل ردموندی ها تصمیم به برگزاری رویداد خود دقیقا پس از عرضه این آپدیت گرفته اند.
با این حساب رویداد سی و یکم اکتبر و اول نوامبر میتواند زمانی مناسب برای عرضه سرفیس پرو LTE، سرفیس هاب 2، محصولات خانواده سرفیس با پردازنده ARM و ویندوز 10 و یا حتی تلفن هوشمند خانواده سرفیس ملقب به سرفیس فون باشد. علاوه بر اینکه نباید فراموش کرد که بر اساس شایعات؛ مایکروسافت در حال کار برروی یک دستگاه هوشمند لمسی با قابلیت انعطاف است که رویداد ماه آینده میتواند زمان معرفی آن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید