سرفیس های جدید امسال عرضه خواهند شد

سرفیس های جدید امسال عرضه خواهند شد

شرکت مایکروسافت به تازگی تائید کرده که با وجود تأخیرهای به وجود آمده در زمینهٔ عرضه مدل‌های جدید سرفیس، این سری از محصولات را در ماه‌های آینده سال جاری میلادی معرفی و عرضه خواهد کرد.

در سال گذشته، شرکت مایکروسافت فرایند معرفی و عرضه سرفیس های جدید خود را از ماه می شروع کرد که اولین محصول سرفیس های 2017 نیز، سرفیس لپ تاپ بود. اما حالا نیمی از روزهای ماه می سال جاری میلادی گذشته و مایکروسافت همچنان از سری محصولات جدید خود رونمایی نکرده است.

در این میان یکی از مهم‌ترین مسائلی که در حواشی کنفرانس Build 2018 منتشر شد، خبر معرفی و عرضه سرفیس ها در سال جدید بود. Amy Hood نایب رئیس بخش مدیریت مالی مایکروسافت در حاشیه این رویداد اعلام کرد که درآمد این شرکت از محصولات سرفیس هر ساله 32 درصد رشد را تجربه می‌کند و همین مسئله باعث شده تا ردموندی ها فرایند تولید محصولات جدید از خانواده سرفیس را با سرعت بیشتری پیش ببرند.

طبق گفته‌های Hood می‌توان به پیش بینی‌ها در زمینهٔ معرفی و عرضه سرفیس های جدید اطمینان کرد؛ چرا که موفقیت این سری محصولات، می‌تواند نشانه‌ای  مهم از تلاش مایکروسافت برای گسترش خط تولید محصولات سخت افزاری سرفیس به حساب بیاید.

پیش از این نیز در جریان انتشار گزارش مالی سه ماهه ابتدایی، مایکروسافت اعلام کرده بود که درآمد این شرکت از فروش محصولات سرفیس در چند سال گذشته با افزایش قابل توجهی همراه بوده است و فروش این سری کامپیوترهای ویندوزی، هم رده برخی از سرویس‌های نرم افزاری مهم این شرکت بوده است. تحلیلگران بر این باور هستند که مایکروسافت نهایتاً تا نیمه دوم سال جاری میلادی از سری جدید محصولات خانواده سرفیس رونمایی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید