سرفیس هاب 2 معرفی شد

سرفیس هاب 2 معرفی شد

شرکت مایکروسافت از روز گذشته ویدیوهای تبلیغاتی مربوط به سرفیس هاب 2 را به همراه تمامی خصوصیات نرم افزاری و سخت افزاری آن منتشر کرده است.

سرفیس هاب 2 مجهز به یک نمایشگر مالتی تاچ 50.5 اینچ با کیفیت 4K شده است که علاوه بر کیفیت نمایش تصاویر بالاتر، قیمت ارزان‌تری نسبت به نسل اول خود دارد. مهم‌ترین تغییرات اعمال شده در سرفیس هاب 2 نسبت به نسل اول آن شامل، بدنه نازک‌تر و سبک‌تر، قدرت سخت افزاری بیشتر و کیفیت کاری بهتر آن می‌شود.

سرفیس هاب 2 دارای دوربین داخلی با کیفیت 4K است و مجهز به میکروفون‌های داخلی برای برقراری ویدیو کنفرانس‌ها و تماس‌های تصویری متعدد شده است.  یکی دیگر از قابلیت‌های ارائه شده در این محصول، امکان اتصال هم‌زمان دو یا چند سرفیس هاب 2 در کنار یکدیگر است که به تیم‌های کاری اجازه می‌دهد تا در هر کدام، کارهای متفاوتی را انجام دهند.  سرفیس هاب 2 از این پس می‌تواند در زاویه‌های مختلف چرخش کند و محتوای مختلف را بر اساس حالت قرار گیری آن روی دیوار نشان دهند.

علاوه بر این، سرفیس هاب 2 می‌تواند به روی پایه‌های نگه دارنده نیز قرار گیرد و از طریق آن به صورت پرتابل به مکان‌های مختلف در یک اتاق کاری انتقال داده شود.  قابلیت دیگر این محصول، به اعضای تیم‌های کاری اجازه می‌دهد تا با نام کاربری و رمز عبور خود به صورت هم‌زمان به سرفیس هاب 2 متصل شوند و کارهای اختصاصی خود را از طریق آن انجام دهند.

مایکروسافت تا به امروز توانسته بیش از 5000 واحد از نسل اول سرفیس ها را در بیست و چهار کشور دنیا به فروش برساند. اما حالا این کمپانی تصمیم دارد تا با عرضه نسل جدید این محصول با قابلیت‌های بیشتر و کیفیت بهتر، در کنار قیمت پایین‌تر توجه استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های تجاری بیشتری را به این محصول جذب کند.

سرفیس هاب 2 از همین حالا از طریق وب سایت رسمی مایکروسافت معرفی شده است و این شرکت تصمیم دارد تا فرایند فروش این محصول را از سال 2019 برای مشتریان تجاری خود شروع کند.

دیدگاهتان را بنویسید