سرفیس هاب 2 در 2 مدل متفاوت آماده عرضه می‌شود

سرفیس هاب 2 در 2 مدل متفاوت آماده عرضه می‌شود

شرکت مایکروسافت پس از گذشت چند ماه اطلاعاتی جدید از سرفیس هاب 2 را منتشر کرده است که بر اساس آن این محصول قرار است در 2 مدل متفاوت آماده عرضه شود.

تصاویر سرفیس هاب 2 اولین بار در یک ویدیوی مایکروسافت در ماه می سال جاری میلادی فاش شده. اما حالا مشخص شده است که این محصول در دو مدل متفاوت با عنوان Surface Hub 2S و Surface Hub 2X آماده عرضه می‌شود. نسخه اس سرفیس هاب 2 قرار است از سال 2019 میلادی وارد بازار شود و در عین حال سرفیس هاب 2 ایکس قرار است از سال 2020 آماده فروش شود.

سرفیس هاب 2 اس دارای نمایشگر 50.5 اینچ با رزولوشن 4K به همراه نسبت ابعادی 3 به 2 است. این محصول دارای دوربین‌های با کیفیت 4K بوده و مجهز به اسپیکرهای داخلی خواهد بود. این محصول قرار است دارای سخت افزارهای جدید و قدرتمند برای انجام کارهای تیمی و حرفه‌ای باشد. بر اساس ادعای مایکروسافت این محصول قرار است در سه ماهه دوم سال جاری میلادی آماده عرضه به بازار شود.

سرفیس هاب 2 ایکس از طرف دیگر قرار است در سال 2020 به همراه قابلیت‌هایی ویژه و منحصر به فردتر آماده عرضه شود. مایکروسافت قرار است سرفیس هاب 2 ایکس را به عنوان قدرتمندترین سرفیس هاب موجود در بازار آماده عرضه کند.  این محصول قرار است به عنوان یک محصول پریمیوم برای شرکت‌های تجاری بزرگ آماده عرضه شود.

اقدام جدید مایکروسافت در زمینه انتشار اطلاعات در مورد سرفیس هاب 2 حاکی از آن است که  این کمپانی در زمینه فروش و عرضه سرفیس هاب با موفقیت قابل توجهی مواجه شده است و تصمیم دارد تا این روند را با تولید نسخه دوم سرفیس هاب در دو سری متفاوت ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید