سرفیس لپ تاپ 2 بدون درگاه USB-C تولید و عرضه می‌شود

سرفیس لپ تاپ 2 بدون درگاه USB-C تولید و عرضه می‌شود

بر اساس گزارش‌های منتشر شده اخیر، شرکت مایکروسافت تصمیمی برای تعبیه درگاه یو اس بی سی یا تادربولت 3 در سرفیس لپ تاپ 2 ندارد.

تا پیش از این شایعات زیادی در مورد تلاش مایکروسافت به منظور تعبیه درگاه یو اس بی سی در سرفیس لپ تاپ و سرفیس پرو 6 منتشر شده بود که هفته گذشته با انتشار تصاویر سرفیس پرو 6 این شایعات در مورد نسل جدید تبلت هیبریدی سرفیس پرو تکذیب شد. اما این شایعات در مورد سرفیس لپ تاپ همچنان به قوت خود باقی مانده بودند که حالا گزارش‌هایی که تنها یک روز پیش از معرفی و عرضه سرفیس لپ تاپ منتشر شده، حاکی از آن است که درگاه یو اس بی سی یا همان تادربولت 3 در سرفیس لپ تاپ نیز ارائه نمی‌شود.

مایکروسافت تصمیم دارد تا فردا از سرفیس لپ تاپ 2 در کنار سرفیس پرو 6 یا سرفیس پرو 2018 به همراه نسل جدید سرفیس استودیو رونمایی کند. در این میان، گزارش‌های منتشر شده از WinFuture حاکی از آن است که ترکیب درگاه‌های به کار رفته در سرفیس لپ تاپ تغییری نخواهد کرد و مایکروسافت از همان درگاه USA-A به همراه تادربولت 2 در این سری از محصولات استفاده خواهد کرد.

بر همین اساس مایکروسافت احتمالاً تصمیم دارد تا به بهبود سخت افزاری و نرم افزاری سرفیس لپ تاپ و استفاده از پردازنده‌های نسل جدید در این محصول اکتفا کند و قرار نیست در طراحی صنعتی این محصول محبوب تغییری ایجاد شود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، سرفیس لپ تاپ و سرفیس پرو 2018 قرار است با برچسب قیمت مدل‌های 2017 آماده عرضه شوند و مایکروسافت تصمیم دارد تا قیمت نهایی این محصولات را نسبت به سال گذشته ثابت نگه دارد. بر همین اساس، پیش بینی می‌شود تا مدل‌های 2017 پس از معرفی محصولات جدید در جریان کنفرانس فردا توقف تولید شود و دیگر به بازار عرضه نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید