سرفیس لپ تاپ با رنگ مشکی رؤیت شد

سرفیس لپ تاپ با رنگ مشکی رؤیت شد

کنفرانس دوم اکتبر مایکروسافت تا دو هفته دیگر برگزار می‌شود و حالا اطلاعات مربوط به محصولات مورد معرفی در این رویداد در حال فاش شدن است. اخیراً یک وب سایت فعال در زمینه بررسی محصولات مایکروسافت تصاویری از سرفیس لپ تاپ با رنگ مشکی را منتشر کرده است.

وب سایت MySmartPrice به تازگی تصویری از سرفیس لپ تاپ مشکی رنگ را منتشر کرده است. این وب سایت ادعا کرده که این محصول مجهز به نسل هشتم پردازنده‌های اینتل شده است که از لحاظ بازدهی نسبت به نسل اول سرفیس لپ تاپ قدرت عملکرد بهتری دارد.

این وب سایت همچنین ادعا کرده که محصول یاد شده قرار است به عنوان نسل دوم سرفیس لپ تاپ آماده معرفی و عرضه به بازار شود که در آن آپشن رنگ‌های مختلف نیز آماده عرضه خواهد شد. وب سایت‌های دیگر بر اساس این شایعات، تصاویری از رنگ‌های دیگر سرفیس لپ تاپ 2 شامل رنگ طلایی را منتشر کرده‌اند.

برخی دیگر از وب سایت‌ها رنگ‌هایی شامل Burgundy، Platinum و Cobalt Blue را نیز منتشر کرده‌اند. شایعات منتشر شده توسط این وب سایت‌ها حاکی از آن است که سرفیس لپ تاپ 2 قرار است با درگاه USB-C و به همراه قطعات سخت افزاری قدرتمندتر آماده عرضه به بازار شود.

گفتنی است که شنیده‌ها حاکی از آن است که در جریان رویداد دوم اکتبر مایکروسافت، احتمالاً محصولات سخت افزاری دیگر نظیر نسل ششم سرفیس پرو و همچنین رنگ‌های دیگر سرفیس بوک آماده معرفی و عرضه به بازار خواهند شد. گفتنی است که پس از معرفی این محصولات، پیش بینی می‌شود تا عرضه آن‌ها بین 1 تا 2 هفته بعد در بازار جهانی شروع شود.

دیدگاهتان را بنویسید