سرفیس دایل 2 احتمالاً تا یک ماه دیگر عرضه می‌شود

سرفیس دایل 2 احتمالاً تا یک ماه دیگر عرضه می‌شود

بر اساس شایعات منتشر شده شرکت مایکروسافت احتمالاً تصمیم دارد تا در کنفرانس اکتبر امسال از سرفیس دایل 2 رونمایی کند.

کنفرانس اکتبر مایکروسافت که از هفته پیش دعوت‌نامه‌های آن به صورت عمومی منتشر شد، سر و صدای زیادی را در میان وب سایت‌های فعال در حوزه تکنولوژی و همچنین بررسی محصولات مایکروسافت در بر داشته است و حالا مشخص شده است که مایکروسافت تصمیم دارد تا در جریان این رویداد از سرفیس دایل 2 نیز رونمایی کند.

اطلاعات مربوط به سرفیس دایل 2 اولین بار در سندی که مایکروسافت به سازمان ارتباط آمریکا ارائه داده فاش شده است. بر اساس این سند، مایکروسافت یک اکسسوری دایره‌ای شکل را برای سری محصولات سرفیس به ثبت رسانده است که قابلیت اتصال از طریق بلوتوث را دارد. اطلاعات مربوط به این اکسسوری برای دریافت مجوزهای لازم برای تولید و عرضه در بازار آمریکا به سازمان ارتباط این کشور ارائه شده است.

بر اساس این سند، سرفیس دایل دارای قابلیت‌های بیشتری شده است و طراحی آن مجهز به بدنه شفاف شده تا از طریق آن کاربران بتوانند محتویات پشت آن را مشاهده کنند. در صورت صحت داشتن این اطلاعات، سرفیس دایل 2 با قرار گرفتن روی نمایشگر هیچ مزاحمتی را برای مشاهده محتویات روی نمایشگر توسط کاربران ایجاد نمی‌کند و به همین دلیل کاربران می‌توانند با سرعت و دقت بیشتری از این محصولات استفاده کنند.

علاوه بر موارد فوق، دکمه‌ها و کاربری سرفیس دایل 2 نسبت به محصول پیشین دستخوش تغییرات زیادی شده است تا کاربران با سرعت بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. سرفیس دایل اولین بار در جریان رویداد اکتبر 2015 مایکروسافت و در کنار سرفیس استودیو و سرفیس بوک معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید