سرفیس بوک 2 همچنان با آپدیت‌های جدید ویندوز 10 مشکل دارد

سرفیس بوک 2 همچنان با آپدیت‌های جدید ویندوز 10 مشکل دارد

بررسی‌های اخیر کاربران سرفیس بوک 2 نشان دهنده آن است که آپدیت‌های جدید ویندوز 10 که از اوایل سال 2019 آماده عرضه شده، کاربری دستگاه‌ها را با مشکلات فنی مختلف مواجه می‌کند.

بر اساس بررسی‌های منتشر شده آپدیت‌های ماه می 2019 دارای محدودیت‌ها و مشکلات ویژه‌ای در پردازنده‌های گرافیکی انویدیا است که روی برخی از مدل‌های سرفیس بوک 2 تأثیر منفی می‌گذارد. مدل‌های پیشرفته سرفیس بوک 2 که با پردازنده‌های انویدیا GeForce GTX 1060 ساخته شده است دارای محدودیت‌ها و مشکلاتی ویژه هستند که باعث می‌شود تا امکان سوئیچ کردن میان کارت‌های گرافیکی اشتراکی و اختصاصی با مشکل مواجه شود.

بر این اساس کاربران سرفیس بوک 2 که از پردازنده‌های حرفه‌ای مایکروسافت استفاده می‌کنند، در زمان جدا کردن بخش تبلت و کیبورد با مشکلات ویژه‌ای مواجه می‌شوند و به همین دلیل مجبور به ریستارت کردن دستگاه پس از جدا سازی و اتصال می‌شوند.

با توجه به این موضوع به کاربران توصیه می‌شود تا از نصب نسخه‌های جدید ویندوز 10 خودداری کنند و از نصب نسخه‌های عرضه شده از سال 2019 به بعد خودداری کنند. گفتنی است که در صورت نصب این نسخه‌های جدید و مواجه شدن با این مشکلات، کاربران می‌توانند به صورت مستقیم و از بخش ویندوز آپدیت در تنظیمات اصلی سیستم عامل اقدام به حذف نسخه‌های جدید دانلود شده از دستگاه‌ها کنند.

گفتنی است که این مشکل باعث ایجاد مشکلاتی جدی در زمینه استفاده از سری محصولات نرم افزاری ادوبی نظیر فوتوشاپ و پریمیر در دستگاه‌های سرفیس بوک 2 می‌شود و به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا فعلاً از دانلود و نصب آپدیت‌های جدید خودداری کنند؛ چرا که این مشکل برای کاربران حرفه‌ای‌تر دردسرهای بیشتری را ایجاد می‌کند که به هیچ وجه برای کاربران حرفه ای مناسب نخواهد بود و باعث مشکلات متعدد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید