سرفیس استودیو 2 رونمایی شد

سرفیس استودیو 2 رونمایی شد

شرکت مایکروسافت در جریان رویداد دیشب خود در کنار معرفی از سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ 2 از سرفیس استودیو 2 نیز رونمایی کرد

سرفیس استودیو 2 یک کامپیوتر رومیزی 28 اینچی است که از لحاظ قدرت پردازش گرافیکی و کیفیت نمایشگر تا 50 درصد نسبت به نسخه پیشین خود بهبود داشته است. سرفیس استودیو 2 از لحاظ طراحی ظاهری با مدل سال 2016 خود هیچ تفاوتی ندارد اما رنگ مشکی به آن اضافه شده است.

این محصول همانند مدل پیشین خود با لوازم جانبی مخصوص نظیر سرفیس دایل، قلم استایلوس سرفیس پن و ماوس و کیبورد اختصاصی خود سازگاری دارد و کاربران می‌توانند از طریق آن کارهای مختلف نظیر طراحی، ویرایش و ساخت فایل‌های تصویری و گرافیکی و همچنین مهندسی را انجام دهند.

سرفیس استودیو 2 به‌عنوان قدرتمندترین کامپیوتر ورک استیشن مایکروسافت شناخته می‌شود که برای انجام کارهای حرفه‌ای بسیار مناسب است. بر همین اساس، مایکروسافت به کاربران حرفه‌ای نظیر طراحان و مهندس‌ها توصیه می‌کند تا برای داشتن امکاناتی ویژه و تجربه استفاده منحصر به فرد از ویندوز 10، سرفیس استودیو 2 را به‌عنوان یک ابزار کار قدرتمند انتخاب کنند.

قیمت پایه سرفیس استودیو 2 معادل 3499 دلار است و این محصول قرار از در کنار سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ تا روز 16 اکتبر آماده عرضه به تمامی کاربران به صورت عمومی شود. سرفیس استودیو 2 همانند دیگر محصولات سرفیس از ویندوز 10 به‌عنوان سیستم عامل پیش‌فرض استفاده می‌کند، با این حال قابلیت‌های ارائه شده در این محصول باعث می‌شود تا تجربه کاربری با ویندوز 10 به طور کامل متفاوت باشد.

این محصول در ابتدا قرار است در کشورهایی نظیر آمریکا و انگلستان آماده عرضه شود با این حال کاربران در کشورهای مختلف نظیر ایران می‌توانند پس از مدتی کوتاه این محصول را از طریق عامل‌های فروش مجاز در کشور خریداری کرده و از آن برای انجام کارهای حرفه‌ای خود استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید