سرفیس استودیو و ایکس باکس وان اس، جایزه بهترین طراحی صنعتی را از آن خود کردند

سرفیس استودیو و ایکس باکس وان اس، جایزه بهترین طراحی صنعتی را از آن خود کردند

اخیرا دو محصول جدید مایکروسافت توانسته اند جایزه بهترین طراحی صنعتی را از انجمن طراحان صنعتی آمریکا (IDSA) دریافت کنند. روز گذشته ابتدا هدست واقعیت ترکیبی هلولنز توانست این جایزه را از آن خود کند و سپس دو محصول دیگر مایکروسافت نیز جایزه بهترین طراحی صنعتی را دریافت کردند.
در این میان سرفیس استودیو در دسته بهترین تکنولوژی مناسب مصرف کنندگان توانست مقام اول (جایزه طلایی) را کسب کند. IDSA در این راستا اعلام کرد:
سرفیس استودیو یک کامپیوتر All in One است که براساس روشی که مردم از آن استفاده میکنند تغییر شکل میدهد. این محصول توسط ذهن های خلاق ساخته شده و ایدئولوژی یک کامپیوتر All in One را به طور کل تغییر داده است و کارها را به طور کامل در دستان کاربر گذاشته است. سرفیس استودیو مجهز به نازک ترین نمایشگر در نوع خود است که به لولا های zero-gravity متصل شده است. این محصول بیشتر شبیه یک ورق از پیکسل های شناور میماند که با حرکاتی ساده و با یک انگشت میتواند تغییر شکل و تغییر کاربرد بدهد .
ایکس باکس وان اس نیز توانست جایزه برنز را از IDSA دریافت کند. انجمن طراحان صنعتی آمریکا در باره این محصول نیز اعلام کرد:
ایکس باکس وان اس آخرین نسخه کنسول های بازی ایکس باکس است. این محصول قادر به پخش ویدیو های 4K و HD است و تا حد بالایی قابلیت نمایش تصاویر دنامیک را دارد. این محصول 40 درصد از نسل قبلی کوچک تر شده است. علاوه بر این، قابلیت هایی نظیر ارتباط مادون قرمز و منبع تغذیه داخلی و همچنین حافظه داخلی 2 ترابایت آن، ما را بسیار شگفت زده کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید