سرفیس‌ها محبوب‌تر از مک بوک ها هستند

سرفیس‌ها محبوب‌تر از مک بوک ها هستند

نظر سنجی‌های اخیر منتشر شده توسط موسسه Creative Strategies نشان می‌دهد که سری محصولات خانواده سرفیس از لپ تاپ‌های مک بوک محبوب‌تر هستند.

در این نظر سنجی که از هزار و سیصد کاربر آمریکایی انجام شده است، مشخص شده که بیشتر کاربران، سری محصولات خانواده سرفیس نظیر سرفیس پرو و سرفیس بوک را به دستگاه‌های مک بوک اپل بیشتر ترجیح می‌دهند. در این نظر سنجی 72 درصد از کاربران حداقل یکی از دستگاه‌های سرفیس را در اختیار داشته‌اند و یا تجربه استفاده از آن را تا پیش از این داشته‌اند.

در این میان 65 درصد کاربران این نظر سنجی از مک بوک استفاده کرده و یا آن‌ها را در حال حاضر در اختیار دارند. در حقیقت بیشتر کاربران این نظر سنجی تجربه استفاده از هر دو دستگاه از خانواده سرفیس و مک بوک را داشته‌اند.

نتایج این نظر سنجی همان‌طور که گفته شد نشان دهنده افزایش محبوبیت سرفیس‌ها در سال‌های اخیر بوده است. موسسه Creative Strategies اعلام کرده که علت اصلی تمایل کاربران به استفاده از سرفیس‌ها به دلیل اجرای نرم افزارهای ویندوزی، قابلیت تبدیل شوندگی آن‌ها میان تبلت و لپ تاپ و همچنین امکان استفاده از نمایشگر لمسی عنوان شده است.

علاوه بر این، فاکتورهایی نظیر پردازنده‌های قدرتمندتر و ارائه پورت‌های کاربردی در سرفیس‌ها باعث شده تا محصولات سخت افزاری مایکروسافت به عنوان ابزارهایی بهتر نسبت به مک بوک ها شناخته شوند.

در ادامه این نظر سنجی آمده است که بسیاری از کاربران سرفیس‌ها از داشتن دستگاه خود لذت می‌برند و سعی می‌کنند دیگران را از این بابت آگاه سازند. این مسئله تا پیش از این در مورد مک بوک ها صحت داشت و افراد سعی میکردند در کافی شاپ ها و مکان های عمومی مک بوک خود را به دیگران نشان دهند. بر همین اساس، 77 درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی که از سرفیس‌ها استفاده می‌کنند،  اعلام کرده‌اند که از سرفیس خود رضایت کامل دارند در حالی که تنها 52 درصد از کاربران مک بوک ها که در این نظر سنجی شرکت کرده‌اند از دستگاه خود رضایت داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید