ساعت هوشمند گوگل با شباهت کامل نسبت به موتو 360 آماده عرضه می‌شود

شرکت گوگل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک ساعت هوشمند خود را با عنوان گوگل پیکسل واچ آماده عرضه کند که شباهت بسیار زیادی به موتو 360 دارد.

شرکت گوگل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک ساعت هوشمند خود را با عنوان گوگل پیکسل واچ آماده عرضه کند که شباهت بسیار زیادی به موتو 360 دارد.

تا پیش از این و مشخصاً از سال 2014 به بعد، ساعت‌های هوشمند موتو 360 که توسط شرکت موتورولا آماده عرضه شده بودند دارای بهترین طراحی در میان پوشیدنی‌های هوشمند از نوع خود داشتند. این مسئله به طور مشخص به طراحی دایره‌ای شکل موتو 360 مربوط می‌شد که باعث افزایش محبوبیت این ساعت هوشمند در میان محصولات رقیب ارائه شده در بازار می‌شد. اما در سال‌های آتی با تصاحب موتورولا توسط شرکت لنوو روند تولید و عرضه ساعت‌های هوشمند این شرکت متوقف شد و مو‌‌‌تو 360 نسل دوم آخرین ساعت ارائه شده توسط این کمپانی بود که دلیل توقف تولید آن عدم سوددهی آن از نگاه سهام داران اصلی لنوو عنوان شده بود.

علاوه بر این، بسیاری از شرکت‌ها، نظیر ال جی، هواوی و سامسونگ تلاش‌هایی در زمینه تولید و عرضه ساعت‌های هوشمند با ظاهر دایره‌ای شکل مشابه با مو‌‌‌‌تو 360 داشتند که توجه زیادی را در میان کاربران به دست نیاوردند. اما حالا شرکت گوگل تصمیم دارد تا با تولید و عرضه ساعت هوشمند خود با شباهت کامل نسبت به موتو 360 برای بار دیگر بازار ساعت‌های هوشمند اندرویدی را تصاحب کند. موتو 360 در حقیقت حاصل همکاری مستقیم موتورولا با شرکت گوگل بود و حالا می‌توان محصول جدید گوگل با عنوان پیکسل واچ را به عنوان نسل سوم موتو ‌‌‌‌‌360   در نظر گرفت که برای بار دیگر می‌تواند در بازار ساعت‌های هوشمند و دیگر پوشیدنی‌های هوشمند خوش بدرخشد.

این محصول به احتمال زیاد در جریان نیمه دوم سال 2019 میلادی آماده عرضه به بازار می‌شود با این حال ممکن است در جریان رویداد I/O 2019 آماده رونمایی از طرف شرکت گوگل میشود و چند ماه برای عرضه به بازار جهانی زمان نیاز خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید