رونمایی از ساعت هوشمند جدید فیت بیت

رونمایی از ساعت هوشمند جدید فیت بیت

در چند سال اخیر که بحث پوشیدنی های هوشمند بسیار داغ شده، شرکت فیت بیت فعالیت های بسیاری در زمینه تولید و ساخت پوشیدنی های هوشمند در حوزه سلامت کرده است. طراحی، تولید و ساخت پوشیدنی های هوشمند سلامتی فیت بیت به قدری با کیفیت و قدرتمند است که در بین طرفداران این تکنولوژی جدید به یکی از معروف ترین شرکت های فعال در این زمینه تبدیل شده است.
در نمایشگاه CES امسال بحث پوشیدنی های هوشمند بسیار داغ است و محصولات مختلفی معرفی شد. اما محصول جدید شرکت فیت بیت، جلب توجه بسیاری کرد. از آنجا که شرکت فیت بیت در حال حاضر نزدیک به 88 درصد بازار پوشیدنی های سلامتی و ورزشی را در دست خود دارد و تا به امروز نزدیک به 30 میلیون محصول در سراسر جهان با این برند به فروش رسانده است، انتظاری که طرفداران این شرکت از محصول های تولید شده با برند فیت بیت دارند بسیار مهم است.
با وجود تمام تعاریفی که از کمپانی فیت بیت شنیده ایم اما محصول جدید فیت بیت آنچنان که انتظارش را داشتیم انقلابی نبود.
FitBit-6-640x426
محصول جدید فیت بیت دقیقا یک قدم جلو تر از نسل قبلی ساعت هوشمند همین شرکت، یعنی Fitbit Surge هست که تمرکز اصلی سازنده های آن زیرنظر گرفتن فعالیت های بدنی بود. این ساعت هوشمند که فیت بیت نام آنرا Blaze گذاشته، برخلاف نسل قبلی خود یعنی Surge دارای جی پی اس داخلی نیست و برای مکان یابی نیاز به اتصال به تلفن دارد. این در حالی است که کابر ساعت Surge نیازی به تلفن هوشمند خود نداشت و میتوانست به راحتی بدون آنکه به تلفن هوشمند دسترسی داشته باشد؛ از تمام قابلیت های ساعت استفاده کند.
FitBit_THUMB-5-640x360
اما Blaze طراحی بسیار زیبا تری به نسبت Surge دارد و میتوان آن را به عنوان یک ساعت شیک و زیبا و در عین حال هوشمند استفاده کرد. و در عین حال جالب اینجاست که به جرات میتوان گفت که فیت بیت در ساخت Blaze بسیار از اپل واچ تقلید کرده است. صفحه تقیبا چهارگوش و بند های مختلف همگی باعث میشوند که تا حدود زیادی Blaze شبیه اپل واچ باشد.
قابلیت های Blaze مانند دیگر محصولات فیت بیت است. نمایش زنگ ها، اعلان ها و پیام های تلفن هوشمند، پیگری ساعت و مدت زمان خواب و ردیابی فعالیت های ورزشی از فعالیت های اصلی ساعت هوشمند Fitbit Blaze است.

دیدگاهتان را بنویسید