رنگ های متنوع سرفیس لپ تاپ در کنار پردازنده Core i7 آماده برای عرضه جهانی

رنگ های متنوع سرفیس لپ تاپ در کنار پردازنده Core i7 آماده برای عرضه جهانی

سرفیس لپ تاپ در تاریخ دوم مه 2017 در کنفرانس مایکروسافت معرفی شد. ردموندی ها در زمان معرفی این محصول، آن را یک لپ تاپ مناسب برای کارهای دانشجویی عنوان کردند که توان رقابت با محصولات مشابه، نظیر کروم بوک ها را داشت. یکی از ویژگی های مهم سرفیس لپ تاپ به نسبت محصولات هم ردیف خود در خانواده سرفیس عرضه و تولید در رنگ های مختلف است. سرفیس لپ تاپ در حقیقت اولین محصول از خانواده سرفیس است که بعد از معرفی و عرضه سرفیس پرو در رنگی غیر از خاکستری تولید میشود چرا که مایکروسافت سعی کرده تا این محصول را برای جلب توجه جوانان و دانشجویان تولید کند.
با این حال فرایند عرضه رنگ های مختلف سرفیس لپ تاپ تاحدودی با تاخییر مواجه شده است. سرفیس لپ تاپ در رنگ های متنوع برای اولین بار در آمریکا و سپس در انگلستان عرضه شد و حالا مایکروسافت پس از حدود 5 ماه از معرفی سرفیس لپ تاپ اقدام به عرضه این محصول در رنگ های متنوع در 20 کشور دنیا کرده است.
تا پیش از این خریداران خارج از آمریکا تنها به رنگ خاکستری سرفیس لپ تاپ دسترسی داشتند اما حالا مایکروسافت به طور رسمی عرضه جهانی رنگ های دیگر را شروع کرده است.
در کنار رنگ، مایکروسافت گزینه های مختلفی برای سخت افزار و کانفیگ سرفیس لپ تاپ موجود کرده است. تا پیش از این سرفیس لپ تاپ تنها دستگاه سری محصولات خانواده سرفیس به شمار میرفت که دارای گزینه های متعدد برای کانفیگ سخت افزاری بویژه در پردازنده نبود. این در حالی است که مایکروسافت به تازگی تصمیم گرفته تا سرفیس لپ تاپ با پردازنده Core i7 را نیز در مجموعه این محصولات عرضه کند. گفتنی است که سرفیس لپ تاپ با پردازنده Core i7 در حال حاضر تنها در رنگ خاکستری و آن هم تنها در ژاپن، تایوان و هنگ کنگ عرضه شده.
سرفیس لپ تاپ در رنگ های متنوع از این پس در کشور های کانادا، اتریش، بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایرلند، لوکزامبورگ، هلند،سوئد،سوییس،انگلستان، تایوان، هنگ کنگ، چین، نروژ، استرالیا و نیوزلند موجود است. بر همین اساس در آینده ای نزدیک سرفیس لپ تاپ در رنگ های مختلف در کشور های دیگر از جمله ایران نیز موجود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید