رابط کاربری جدید مایکروسافت برای Outlook

رابط کاربری جدید مایکروسافت برای Outlook

با وجود اینکه ساکنان ردموند این روزها به شدت درگیر توسعه و آماده سازی آپدیت پاییزی ویندوز 10 هستند، اخیرا آپدیتی جدید از رابط کاربری Outlookرا عرضه کرده اند که نشان دهنده تلاش آنها در تغییر همه جانبه تجربه کاربران است. این نسخه بتا روز گذشته توسط مایکروسافت در Outlook.comعرضه شد و کاربران میتوانند این رابط جدید را امتحان کنند.

مهم ترین تغییر اعمال شده در رابط کاربری جدید Outlook.com شامل طراحی آن میشود. مایکروسافت روش های دسترسی کاربران به موارد مختلف را به طور کل تغییر داده است و یک WEB App کاملا جدید را توسعه داده است. رابط کاربری جدید به طور مدرن و کاملا ساده طراحی شده و مرز های بین نسخه وب و اپلیکیشن Outlook در ویندوز 10 را کمتر کرده است. علاوه بر این محموعه ای از تغییرات جدید در طراحی آن اعمال شده که میتواند نشانه هایی مهم از نحوه کاربری اپلیکیشن Outlook پس از آپدیت پاییزی باشد.

در این آپدیت، روند جست و جو به طور کامل تغییر پیدا کرده است و بیشتر شبیه به آنچه که در نسخه موبایل ویندوز 10 دیده ایم شده است. در بخش جست و جو در طراحی جدید پیشنهاد ها و توصیه های مختلفی به کاربر نشان داده میشود و اطلاعات بیشتری را بدون کلیک یا لمس بخش مربوطه نشان میدهد.

توصیه های نشان داده شده در بخش جست و جو همچنین از این پس اطلاعاتی نظیر برنامه روزانه، تاریخ بلیط پرواز، یادداشت ها، رویداد ها و یادآور های مختلف را نشان خواهند داد.

نسخه بتای طراحی جدید Outlook از این پس برای بعضی از کاربران عرضه شده و پس از رفع عیب آن به صورت عمومی برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد.
Outlook.com-beta-2

دیدگاهتان را بنویسید