دستیار ساخت رزومه لینکداین به نسخه آنلاین ورد آمد

دستیار ساخت رزومه لینکداین به نسخه آنلاین ورد آمد

شرکت مایکروسافت به تازگی دستیار ساخت رزومه لینکداین را از طریق نسخه آنلاین ورد به کاربران ارائه داده است.

دستیار ساخت رزومه لینکداین یک سرویس آنلاین از شبکه اجتماعی لینکداین است که پس از تصاحب آن توسط مایکروسافت برای کاربران ارائه شد. کاربران با استفاده از این ابزار می‌توانند روزمه ای حرفه‌ای و منحصر به فرد با توجه به مهارت‌های کاری خود تولید کرده و آن را برای ارائه به کسب و کارهای مختلف و کارفرمایان ارسال کند.

تا پیش از این، دستیار ساخت رزومه لینکداین تنها برای کاربران آفیس 365 ارائه شده بود، با این حال، این دستیار از طریق نسخه آنلاین ورد به صورت عمومی و برای تمامی کاربران ارائه شده است. تنها لازمه استفاده از این ابزار، همراه داشتن حساب کاربری رسمی مایکروسافت و شبکه اجتماعی لینکداین است و کاربران می‌توانند با مراجعه به صفحه ورد آنلاین به این سرویس دسترسی پیدا کنند.

دستیار رزومه آنلاین می‌تواند میان میلیون‌ها پروفایل این شبکه اجتماعی میان اطلاعات لازم و مرتبط با رشته کاری افراد جست و جو کند و بر اساس آن میزان تجربه کاری افراد را در ورد پیاده سازی کند. مایکروسافت اعلام کرده که بیش از 50 درصد افراد حرفه‌ای از رزومه‌های شخصی سازی شده و آماده استفاده می‌کنند تا مهارت‌های حرفه‌ای خود را به کارفرمایان نشان دهند. بر همین اساس دستیار ساخت رزومه آنلاین می‌تواند به کاربران در زمینه ساخت یک رزومه شخصی سازی شده و مرتب کمک کند.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند در حین ساخت روزمه های خود با استفاده از این سرویس آنلاین، کارفرمایانی که نیاز به حرفه‌های آن‌ها دارند را پیدا کرده و با سرعت بیشتری بتوانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

سیاست‌های مایکروسافت در چند سال اخیر بیشتر بر پایه ارائه سرویس‌های رایگان نرم افزاری و آنلاین متمرکز شده است که بر همین اساس، اپلیکیشن‌های آنلاین برای آفیس نیز به کاربران ارائه شده است. در این میان، این کمپانی با ارائه قابلیت‌هایی ویژه تلاش کرده تا تمایل کاربران به استفاده از این سرویس‌های رایگان آنلاین را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید