درخشش کوالکام در MWC 2016: اسنپدراگون 820 با روحیه انتقام گیری

درخشش کوالکام در MWC 2016: اسنپدراگون 820 با روحیه انتقام گیری

بزرگ ترین برنده کنفرانس MWC امسال که در بارسلون اسپانیا برگزار شد شرکت های تولید کننده تلفن های هوشمند نبودند؛ بلکه برنده اصلی کنفرانس جهانی موبایل امسال مشهور ترین شرکت سازنده چیپ های تلفن های هوشمند، یعنی کوالکام بود. 2015 بدترین سالی بود که کوالکام تجربه کرد؛ اما حالا این شرکت بزرگ سازنده چیپ و پردازنده های دستگاه های همراه مشکلاتی که اسپدراگون 810 در مدیریت قدرت، حرارت و بازدهی در سال گذشته با آن مواجه بود را حل کرده و با معرفی سری چیپ جدید خود، سعی در انتقام گرفتن از رقیب های سرسختش دارد. کوالکام در ابتدای 2016 با معرفی نسل جدید محصولات خود، یعنی اسنپدراگون 820 در کنفرانس MWC 2016 دوباره به عرصه رقابت برگشته و میخواهد نظر بزرگترین کمپانی های سازنده موبایل را به خود جذب کند.
احتمال میرود که شرکت های بزرگی مثل ال جی و سونی تلفن های هوشمند جدید خود را که در ابتدای 2016 معرفی کرده اند را با چیپ ست اسنپدراگون 820 شرکت کوالکام طراحی کرده باشند.
کوالکام ادعا میکند که اسنپدراگون 820 و نسخه جدید سیستم عامل اندروید یعنی مارشملو میتواند بهترین قدرت و بازدهی را برای تلفن های هوشمند نسل جدید به همراه بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید