خبر تکمیلی در مورد آپدیت بهاری ویندوز 10

خبر تکمیلی در مورد آپدیت بهاری ویندوز 10

شرکت مایکروسافت پس از رفع مشکلات مربوط به باگ ایجاد شده در آپدیت بهاری، تصمیم دارد تا این به روز رسانی بزرگ را در روز سی‌ام آوریل منتشر کند.

تا پیش از این شایعات منتشر شده بر این ادعا بودند که آپدیت بهاری در تاریخ هشتم می عرضه می‌شود، اما حالا منابع رسمی مایکروسافت اعلام کرده‌اند که این آپدیت در پایانی‌ترین روز ماه آوریل و تا دو روز دیگر آماده عرضه می‌شود. بر همین اساس، چهارمین به روز رسانی بزرگ سیستم عامل ویندوز 10 که تا پیش از این، با عنوان آپدیت بهاری شناخته می‌شد، حالا قرار است از دو روز دیگر با عنوان «آپدیت ماه آوریل» آماده عرضه شود.

مایکروسافت به دلیل تأخیرهای پیش آمده همچنین نام «آپدیت بهاری سازندگان» یا “Spring Creators Update” را از این به روز رسانی حذف کرده است و به جای آن از تاریخ عرضه در نام آن استفاده کرده است.

آپدیت بهاری یا آپدیت ماه آوریل ویندوز 10، در حقیقت چهارمین آپدیت بزرگ سیستم عامل ویندوز 10 است که با قابلیت‌هایی جدید نظیر تایم لاین و طراحی فلوئنت توسعه داده شده است. این به روز رسانی امکان سازگاری هر چه بهتر دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 با دستگاه‌های دیگر نظیر تلفن‌های هوشمند اندرویدی و آیفون‌های شرکت اپل را به همراه دارد. علاوه بر این قابلیت‌ها، مایکروسافت در این آپدیت امکانات ویژه‌ای را برای گیمرها در نظر گرفته است که از طریق آن می‌توانند به طراحی جدید نوار Xbox Game Bar و اجرای بهتر و روان‌تر بازی‌ها دسترسی داشته باشند.

همان‌طور که تا پیش از این نیز گفته شده، این آپدیت به صورت مرحله‌ای برای کاربران ویندوز 10 در سراسر جهان ارائه می‌شود. به همین دلیل ممکن است برخی از دستگاه‌ها با چند روز تاخیر به روز رسانی جدید سیستم عامل را از طریق منابع رسمی دریافت کنند. با این حال، در صورت بروز هر گونه تأخیر، کاربران می‌توانند از روش‌های دیگر نظیر استفاده از Windows Update Assistant استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید